Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Ben hatasiz fume 2017 exe ecoyu 20 gun once 19000km de 97250 ye aldim. Suan sahibinden de en ucuz 2016 si 100.000 civarinda. Ya ben cok ii fiyata aldim ya da experle iş birliği yaptilar bilemiyorum:))
gocuk olayı hala muamma mahkemeye verenler kazanırsa emsal karar olusabilir. Gocukler gozu rahatsiz edici seviyeye gelmedigi surece bence onemi düşük..

Benim arac degil 140 - 150 yi gecmek 120km de on kaput resmen horon tepiyor havalanip ucacak diye yavasladigim oldu gecen tarsusa giderken:)) bu arada acayip cok yakiyor demedi demeyin. Dun 20bin bakima girdim ufuk plazada adamlar bisi yok yakit ayarlari hersey normal dedi.

Dedim uzun yolda ekonomi modda lpg li arac 35kurus yakacaksa benzinle gitsem teknik verilere göre 30kurus yakacak o nasil oluyor dedim mıyk mıyk edip bön bön baktilar suratıma cvp veremediler.. lazimsa satabilirim aracimi:))

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşım 120 ile giderken nasıl aracın kaputu horon tepiyor çok merak ettim. Bu kadar abartmada olmaz yani. Uzun yol ve ekonomi modda 35 kuruş yakıyorsan lpg ile kusura bakma ama ya arabada bir hata var ya gazlama ayarında. Esenyurt'tan çıktım, e5ten basın ekspres yoluna 4,4 lt ortalamayla geldim cumartesi sabah. Bayramda esenyurttan çıktım çatalcaya gittim. büyükçekmeceye kadar trafikliydi yol ve sonrasındada orta karar trafikli yol, iniş-çıkış, köyiçlerinde bol yavaşlamalar ile 5.4 lt ortalama yakaladım. Yok olmaz dersen ve yakınsan gel birlikte deneyelim. Daha azınıda yaktırırım :) 2 katınıda yaktırırım ama uzun yolda 35 kuruş yakmak büyük maharet vallahi

8027c582-e37f-4b2e-9383-26e2d4484e47.jpg

Buyrun Fabrikasan köpüklü passat cc c sütunu.

Benim 2018 civic var benim araçta da göçük oluştu Pazartesi günü servise gidecegim serviste ne diyorlar ben bu aracı istemiyorum gerekirse dava açacağım

Aracınız
Ben 2018lerde gocecek yakin zamanda, hicbis iyilestirme yapilmadi dedigimde; Duzeltme yapildi 2018 lerde bitti o is diyen arkadaslar buyrun sizlerden bir yorum alalim nerelerdesiniz...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=15947]Emre161992[/MENTION] resimlerini paylasirmisin bizimle gocuklu bolgenin ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Hondaya yazdığım yazı...
2018 model executive eco aracımı 31 Temmuzda Honda Park Plaza'dan aldım. Bir kaç gün içerisinde gerek araç içinde gerekse ön takımdan sesler gelmeye başladı. Hemen Bayiye gidip şikayetlerimi bildirdim. Araç yeniymiş olurmuş böyle sesler diye bilgi verdiler..geçmez ise 1000 bakımında halledeceklerini söylediler.. 14 ağustosta bin bakımına götürdüm ve bu arada en önemlisi ARAÇTA DAHA ÖNCEKİ MODELLERDE YAŞANAN GÖÇÜKLER MEYDANA GELDİ !!! Tabi herkes şaşkın sözde tabi.. nasıl olur giderdiklerini söylemişlerdi vs dediler... göçük için 13 eylüle gün verdiler ve bir rezalet daha üstüne para istediler !!!! Daha iki hafta önce aldığım sıfır araçta göçük çıkıyor bu rezalet yetmiyormuş gibi bide üstüne para verecekmişim !!! Gereksiz bir tartışma sorunu para mevzusu kapandı ama asıl sorun şu; 2018 MODEL 2 HAFTALIK SIFIR GÖÇÜKLÜ BİR ARAÇ VAR ORTADA...BU ARACIN DEĞİŞİMİNİ RİCA EDİYORUM...UMARIM BU MSJ DİKKATE ALIP OKURSUNUZ...VE YİNE UMARIMKİ SİZDE ŞU CVP VERMEZSİNİZ "YASAL HAKLARINIZI KULLANABİLİRSİNİZ" DİYE !!!!!! 2 HAFTALIK SIRIF ARAÇTAN BAHSEDİYORUZ!! AYRICI BÖYLE REZALET REZİL BİR BAYİ GÖRMEDİM...BAŞTA SÖYLEMİŞLERDİ GİDİP HONDA PARKA BULAŞMA DİYE !!! EN KISA ZAMANDA KONUYLA İLGİLİ TARAFIMA DÖNÜŞ SAĞLARSANIZ SEVİNİRİM...BOŞU BOŞUNA REKLAM OLMALAYIM !!!! ALDIĞIM TARİH BELLİ...İŞLEM TARİHLERİ BELLİ..GÖRÜŞME TARİHLERİ BELLİ !!! TEŞEKKÜRLER...

Geri