Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

Aracınız
Civic FB7 2013
Fc5 aracimi alirken bayii bir istasyondan kesinlikle gaz almayin demisti ? Hangisi oldugunu bilen hatirlayan var midir ?

Aracınız
Civic FD6 2008
Onceki aracimda lpg yi ben taktirmistim araca. 10 bin km dolunca tup filtresini fln degistirmek icin lpg servisine gittim. Usta filtreyi söktü resmen tertemizdi usta bile sasirdi. Lpg yi nerden aldigimi sordu varsa po yoksa bp den harici baska biyerden almadim dedim , Cok iyi dedi .opet fln cok kirletiyor dedi usta .benimde kendi tecrubem cok ucuz gazi almam kesinlikle ,opet turkiye petrolleri fln ariza lambasi yakmisti ugramiyorum bile .tabelasi temizligii islerligi fln iyi po dan aliyor olmadi bp den

akif

0
Aracınız
Shell harici benzinde lpg'de almıyorum çok memnunum istasyonlarında çocuklar için özel tuvaletleri var ve tertemiz uzun yolda yakınlarda shell denk gelmezse benzinde kullanıyorum. Bp almıştım bir kaç defa o da iyiydi ama shell bana daha iyi geliyor belki de alışkanlıktan ötürü psikolojik :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Yüzde/ 1 milyon katılıyorum
Shell harici benzinde lpg'de almıyorum çok memnunum istasyonlarında çocuklar için özel tuvaletleri var ve tertemiz uzun yolda yakınlarda shell denk gelmezse benzinde kullanıyorum. Bp almıştım bir kaç defa o da iyiydi ama shell bana daha iyi geliyor belki de alışkanlıktan ötürü psikolojik :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
İlk tercihim opet, o yoksa shell ama memlekete gittiğimde tanıdığım petrolcü var adamın 1tane petrolü var ismini dahi hatırlamıyorum her gitmeme mutlaka 2,3defa depo fullerim adamın markası yok ama gazı benzini opetide shelli de geçer ne hikmetse 2sinden de daha fazla km yaptırıyor ?

Geri