Honda civic Executivelere Paddle Shift gelmis

aliozd

0
Aracınız
ÖTV yattığı için iptal edilmiyormuş varmıdır aslı tecrübeli olan varsa bu konuda? Ya paddle shift benim için elzem birşey değil ama insan olmuşken oda olsun diyor tabi aracada en az 5 yıl binmeyi düşünüyorum.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bu arabada paddle shift ilac olur bu kadar soyluyorum. Yakit sikayeti olan bir cok insani.bu dertten kurtarir. Keske sonradan uygulanabilseymis.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Honda civic Executivelere Paddle Shift gelmis

Yakita ne gibi bir etkisi olabilir ki?

Hizlanmak istediginizde 6300 devire dayayip hizlanmak yerine vites yukselterek 3500-5000 arasinda tutabilirsiniz. Aracı atik kullananlara baya etkisi olur ama yok ben ağır ağır hızlanırım derseniz hiçbir etkisi olmaz. Sadece vites atmanın zevkini yaşayabilirsiniz.
Aslında sonradan takılabilcek birşey, ama 750 tl için servis buna uğraşmak ister mi sanmam bu yüzden yapmazlar. Ama göçük grubu gibi 10000 kişi bu konuda başvurursa yapmak zorunda kalırlar. En güzeli vites hissini yaşatan yazılım var rs de onu bari yazılım olarak güncelleseler ben ona da razıyım hızlanmak için 6300 devire dayanmak nedir arkadaş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hizlanmak istediginizde 6300 devire dayayip hizlanmak yerine vites yukselterek 3500-5000 arasinda tutabilirsiniz. Aracı atik kullananlara baya etkisi olur ama yok ben ağır ağır hızlanırım derseniz hiçbir etkisi olmaz. Sadece vites atmanın zevkini yaşayabilirsiniz.
Aslında sonradan takılabilcek birşey, ama 750 tl için servis buna uğraşmak ister mi sanmam bu yüzden yapmazlar. Ama göçük grubu gibi 10000 kişi bu konuda başvurursa yapmak zorunda kalırlar. En güzeli vites hissini yaşatan yazılım var rs de onu bari yazılım olarak güncelleseler ben ona da razıyım hızlanmak için 6300 devire dayanmak nedir arkadaş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tork, vites geçişi nedir gülüm. Ben senin için devir çevirmeyi göze almışım. (Honda)

Aracınız
Civic FC5 2017
Saçmalığa gel.
Yahu bazı şeyler otomobil daha piyasaya çıkmadan kararlaştırılır. Piyasada ki aynı araba aynı model aynı motor birisinde Kulakçık var diğerinde yok. Bu şaka mı ?

Honda ile gerçekten otomotiv endüstrisinin ilklerini yaşıyoruz.

Sonradan takma da olmaz. Fabrikadan öyle çıkıyor araç.

Aracınız
Kafalarına göre özellik eklemişler. Hali hazırda piyasada satışa sunulmuş bir araca en full donanımında bile olmayan ek özellik getirip yeni bir ayrım yaratmak çok saçma. Yaparsan bir sonraki kasada yaparsın. Ya da buna eklenecek ise, 2016 yılında bu kasa satılmaya başlamadan önce “aracınıza paddle shift opsiyonu ister misiniz” diye sunarsın. Hiç profesyonel bir davranış değil Honda Türkiye’nin yaptığı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir önceki fb7 aracımda arasıra kullanırdım. Özellikle agresif sürüşlerde. Hatta bu araca ilk geçtiğimde elim direksiyon arkasında ki kulakçıkları aradı. Ama sonra araçtaki donanım zenginliği ile aramaz oldum. Zaten bu segmentteki hiçbir model de agresif sürüşü destekleyen bir marka/model yok. Bunlar aile ile binilecek yol aracı. Pist aracı değil. Ama ekletmek isteyen için opsiyon sunulması lazım. Ücreti de ne ise verip almak isteyen alabilir. Ben çok takılmıyorum. Haa 750₺ olsa taktırırım ama 1000₺ ve üzerinde ne sıfır araca ne de mevcut araca eklettirmem.

nicea

0
Aracınız
İlerleyen yıllarda 2. Elde 2018 model aynı donanımlı yakın kilometre ye sahip 2 araç arasında pek çok kişi 750 tl verip paddle shiftli aracı almak ister o yüzden paddle shift olmayan modeller 1500-2000 tl daha ucuza satmak zorunda kalabilir

Geri