Honda civic Executivelere Paddle Shift gelmis

Aracınız
İlerleyen yıllarda 2. Elde 2018 model aynı donanımlı yakın kilometre ye sahip 2 araç arasında pek çok kişi 750 tl verip paddle shiftli aracı almak ister o yüzden paddle shift olmayan modeller 1500-2000 tl daha ucuza satmak zorunda kalabilir

Benim bildiğim Türk milleti bu özelliğe çok takılmaz, hatta ikinci el araç arayanların büyük bir çoğunluğunun umurunda bile olmaz,

Çünkü ikinci elde model ve donanım seviyesi önem taşır, ekstra opsiyonlar fazla düşünülmez.

Bir arkadaşım var, ikinci el confortline golf aldı, hız sabitleme olmadığını ben söyleyene kadar fark etmedi bile, öğrenince de pek umursamadı

Sadece bu işi bilen ve takıntılı bir azınlık bu özelliği arayacaktır,

Son düzenleme:
Benim bildiğim Türk milleti bu özelliğe çok takılmaz, hatta ikinci el araç arayanların büyük bir çoğunluğunun umurunda bile olmaz,

Çünkü ikinci elde model ve donanım seviyesi önem taşır, ekstra opsiyonlar fazla düşünülmez.

Bir arkadaşım var, ikinci el confortline golf aldı, hız sabitleme olmadığını ben söyleyene kadar fark etmedi bile, öğrenince de pek umursamadı

Sadece bu işi bilen ve takıntılı bir azınlık bu özelliği arayacaktır,

Kesinlikle katılıyorum. İkinci elde en çok takınılan konu hasarsızlık bir de. Millet kafayı yemiş. Sadece tampon ve dış dikiz aynası değişmiş kaporta da boya olmayan araca bile nazlanıyor millet.

Aracınız
Golfun en fulu bile Civic modeline yetişemiyor. FB7 de far yıkama bile varken FK7 ve 8 de var bu özellik bile.. Kapi altı isiklardan bahsetmiyorum.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Temmuz üretim FC5 paddle shift li geliyor

Temmuz üretim FC5 paddle shift li geliyor

Temmuz üretim FC5 executive lerde paddle shift olacak , bu paddle shift tam olarak ne işe yarar ,artıları nelerdir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Forumda bu konuyla alakali acilmis basliklar mevcuttu. Kisaca ozetlemek gerekirse fd6 ve fb7'de olan direksiyonda ki vites degistirme kulakciklari. [MENTION=14909]Muratylm[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
El ile vites değiştirmeye yarıyor diyelim ki sollama yapacaksınız eksi olan tuşa basıp vites düşürüp daha seri hızlanabilirsiniz, hızlı gidiyorsunuz ani fren yapmanız lazım hemen eksiye basıp motor freni gibi devreye sokabilirsiniz gibi gibi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konular birleştirildi.

Geri