Honda civic Executivelere Paddle Shift gelmis

Daha önce 2007 jazz aracımda var di. Tam otamatiklerde topuklama etkisi yerinde olsada cvt ler icin durum pekte istenilen gibi değil. Yani siz istediğiniz kadar vites küçültün cvt yine bildiğini okuyacaktır. Ha vites değiştirme hissi verebilir o da çok gerekli bişey değil bence

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar. İstanbuldan Elegance eco otomatik araç aldım ama henüz aracı teslim almaya gidemedim. Teslim aldıktan sonra uzun yol gitmem gerekecek. Paddle Shift Sanırım uzun yolda, sollamalarda işe yarayacak bir özellik. 2019 elegance eco otomatiğe sonradan takma imkanı var mı?
Birde Takviye açısından, Uzun yol için başka ne tavsiye ederseniz. Keza kaput koruma ve otomatik kararan dikiz aynası, bana faydalı olabilir gibi geliyor.

ywzckr

0
Merhaba arkadaşlar. İstanbuldan Elegance eco otomatik araç aldım ama henüz aracı teslim almaya gidemedim. Teslim aldıktan sonra uzun yol gitmem gerekecek. Paddle Shift Sanırım uzun yolda, sollamalarda işe yarayacak bir özellik. 2019 elegance eco otomatiğe sonradan takma imkanı var mı?
Birde Takviye açısından, Uzun yol için başka ne tavsiye ederseniz. Keza kaput koruma ve otomatik kararan dikiz aynası, bana faydalı olabilir gibi geliyor.

Sonradan takilmaz exe versiyonlarinda kullanici istegine gore ekstre verilen bir ozellik.
Araca film cektirdiyseniz kararan dikiz aynasina gerek yok.
Kaput koruma ise yarayabilir ama sadece kaput degil aracin genelinde tas izi oluyor. 6 ayda bir cinden seramik koruma alip kendiniz uygulayin bence.
Arac ustune balik sirti anten,film, difuzor, krom cam citasi yapilabilir gorseller ama internetten alip kendiniz de uygulayabilirsiniz servisin cok altinda olur maliyet.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. paddle shift olmaması kötü olmuş. Zaten Fark yaratan özellikleri neden kaldırırlar ki!

Bulunduğum ilin çok sıcak olması nedeni ile cam filmini mecburen yaptırmak gerek.
krom kaplama çerçeve ile kapı kolları, difüzör ve spoiler vakit buldukça yaptırma niyetindeyim.
Bunlarla birlikte döşeme bej olduğu için koltuk kılıfı ( https://www.hepsiburada.com/k-di-za...kimi-p-HBV00000I637I?magaza=ELİF OTO AKSESUAR )

ve 5d olarak geçen oto pas paslarından da almayı planlıyorum - ( https://www.markaxd.com ). Burdaki problem maliyetin çok olması.

Ama istanbul dan ayrılmadan önce cam filmi, difüzör ve kaput koruma ( tam karar vermedim ) yaptırmak gerekir. O yüzden hem ürün hem de yaptıracağım yer,
konusunda her türlü tavsiye ye açığım.

Birde seramik kaplama kaput koruma kadar aracı taşlardan korur mu? seramik kaplama nasıl uygulanır, yapılış şekli nasıldır, ben kolay bir şekilde uygulayabilir miyim?

ywzckr

0
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. paddle shift olmaması kötü olmuş. Zaten Fark yaratan özellikleri neden kaldırırlar ki!

Bulunduğum ilin çok sıcak olması nedeni ile cam filmini mecburen yaptırmak gerek.
krom kaplama çerçeve ile kapı kolları, difüzör ve spoiler vakit buldukça yaptırma niyetindeyim.
Bunlarla birlikte döşeme bej olduğu için koltuk kılıfı ( https://www.hepsiburada.com/k-di-za...kimi-p-HBV00000I637I?magaza=ELİF OTO AKSESUAR )

ve 5d olarak geçen oto pas paslarından da almayı planlıyorum - ( https://www.markaxd.com ). Burdaki problem maliyetin çok olması.

Ama istanbul dan ayrılmadan önce cam filmi, difüzör ve kaput koruma ( tam karar vermedim ) yaptırmak gerekir. O yüzden hem ürün hem de yaptıracağım yer,
konusunda her türlü tavsiye ye açığım.

Birde seramik kaplama kaput koruma kadar aracı taşlardan korur mu? seramik kaplama nasıl uygulanır, yapılış şekli nasıldır, ben kolay bir şekilde uygulayabilir miyim?

Hocam uygulamasi zor birsey degil kullanma talimatina uyduktan sonra temiz aracta pamuk sunger vb uygulayip siliyorsunuz hepsi bu. Bazi seylere dikkat etmek gerekiyor, tozlu ortam gunes altinda uygulamama vb.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri