Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bende 2017 Civic executive aracıma ücretsiz bir uygulama ile laptopumdan Honda hack kurmuştum ancak ilk başlarda çok iyi kullanırken biraz program yüklemeye başlayınca kullanılamaz hale geldi. Usbden şarkı çalarken birden duruyor usbyi tekrar yükleniyor yazısı ile açmaya çalışıyor. Geri viteste kamera bazen açılmıyor bazen donuyor. Mutlimedya ekranının altındaki USB şuan hiç çalışmıyor. Servise gitsem muhtemelen garanti dışı kaldı diyip ücret isterler. Ne yapabilirim ne önerirsiniz? Burda pro versiyonu alanlar varmış o işe yarar mı yoksa başka bir tavsiyeniz olur mu? Ankara'da ikamet ediyorum.
Honda hack programını kaldırın ve ardından cihazı fabrika ayarlarına döndürün. Bu şekilde servis hiçbir şey anlayamaz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hondahack programı kalkmıyor diye biliyorum. Nasıl kaldırılıyor biliyorsanız öğrenebilir miyim?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar sistem değişmiş yeni çıkan fc5 modeller ile aynı yıl üretilen araçlar için gizli menüye girip honda hack uygulamasını bilgisayar yardımıyla yüklenmiyor.

İşlem çok basit dün yaptım harika birşey.

İlk önce pypal hesabı açıyorsunuz TR de kapalı kıbrıs üzerinden açıyorsunuz sanal Kredi kartınıza 25 dolar karşılığı tl yükleyin sonra http://www.autohack.org/vehicles adresine gidip satın alma işlemi yapın pro 25 dolar basit olan ise 10 dolar ben pro olanı tavsiye ederim.

Satın aldıktan sonra paypal da verdiğiniz e posta adresinize kod gönderiyorlar

İşlem çok basit multimedya sistemini sıfırlayın açıldıktan sonra internet sayfasına http://www.autohack.org/vehicles adresini yazın açılam sayfaya size verilen kodu girin ok dediğiniz anda yükleme başlıyor. Benim araçım da 7 dk aldı yükleme tam umutlarımı yitirmişlen yüklendi. Yükleme sonrası güç açma düğmesine basılı turup bekleyin sistemi yeniden başların artık multimedyanız rootlu olmuştur hayırlı olsun

Bu linkten yardım aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Peki bu işlemi yaptığımız zaman araç garanti dışı kalmış olmuyor mu ? servis sıkıntı cıkarmaz mı ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hondahack programı kalkmıyor diye biliyorum. Nasıl kaldırılıyor biliyorsanız öğrenebilir miyim?
IMG_20200611_131904.jpgIMG_20200611_131921.jpgIMG_20200611_131928.jpgIMG_20200611_131932.jpg
IMG_20200611_131936.jpg
İlk fotoda olan ekranda iken yukarıdan aşağıya doğru Android telefonlardaki gibi menüyü aşağıya çekin.
Tarih yazan yerin yanındaki üç çizgiye tıklayın.
Uygulamalara girin.
Honda hack uygulamasını seçip kaldır butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba İphone kullanıyorum araçın bluetooth eşleştirdim müzik ve telefon görüşmelerinde sorun yok yalnız telefon rehberi alınamıyor diye hata veriyor nedenini bilen varmı.

Ekli dosyalar

• honda multimedya.JPG
    honda multimedya.JPG
    166.4 KB · Görüntüleme: 67
sizin verdiğiniz cevap soruduğum sorunun cevabı değildir malesef. Ben size aracı garanti dışı bırakırlar mı diye sordum
ben sizi yanlislikla alinti yapmisim. aslinda fabrika ayarlarina alindigi halde kalkmayan uygulamalar icin cevap atmistim. ayrica size de cevap vereyim aravi hicbir şekilde bu yazilim yuzunden garanti disi birakamazlar. siz en ufak bir kabloya dahi mudahele etmiyorsunuz. en kotu ihtimalle cihaz arizlanirsa cihazı incelemeye alirlarsa root atildigini anlayabilirler bunu bahane edip cihazi garanti disi birakmak isterler mi bilemem cok uçuk bir ihtimal.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Merhaba. 25$ versiyonu satın alıp honda hack i kurdum. Sorunum şu. Multimedia nın kendi audio menüsünden araç hareket halindeyken video klip açılmıyor. YouTube ve 3. parti video izleme programlarında sorun yok ( mx player takılarak da olsa oynatıyor) ama dediğim gibi aracın kendi media player ından video izlenmiyor hareket halinde. Benzer sorun yaşayan çözümünü bilen varmıdır?
Birde sorunsuz çalışan YouTube ve video izleme programı apk sı paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba. 25$ versiyonu satın alıp honda hack i kurdum. Sorunum şu. Multimedia nın kendi audio menüsünden araç hareket halindeyken video klip açılmıyor. YouTube ve 3. parti video izleme programlarında sorun yok ( mx player takılarak da olsa oynatıyor) ama dediğim gibi aracın kendi media player ından video izlenmiyor hareket halinde. Benzer sorun yaşayan çözümünü bilen varmıdır?
Birde sorunsuz çalışan YouTube ve video izleme programı apk sı paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler
Pro versiyon da alsanız arac hareket halindeyken kendi sistemi üzerinden video izleyemezsiniz. Bunun için teypnin sökülerek fren kablosunu şase yaptırmak gerek internette videolar var nasıl yapılcagı konusunda ben de 3 senedir yapılı halde cihaza herhangi bir zararı yoktur.
YouTube alternatifi uygulama olarak Honda hack uygulama listesinde newpipe uygulamasını kurun youtubu buradan kullanabilirsiniz.

Geri