Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aynen hocam orda yazan 10 dk notunu önemsemeyip bekleyeceğim, bende de var biraz sabırsızlık 7 dk 8 dk olduğunda bile kapatmayı düşündüm elim gitti geldi bekleyeyim 10 dkyı geçsın dedim:) kod mailimde yıldızladım zaten o konularda arşivciyimdir hep biseyleri saklarım sonradan lazım olur diye :) inşallah olur şu pro özellikleri baya hoşuma gitti. Özellikle geri viteste müzik sesini kısma özelliği. Teşekkürler hocam ilginiz için:)

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

18' Honda Civic RS (Kırmızı)
18' Honda Civic Sport Plus (Füme)

Aracınız
Civic FC5 2019
Rica ederim ne demek geri vitesde ses.kisma.ozelligi ilk acilista cikan tamam linki kapatma sicaklikla alakali birseyler vardi daha bircok sey varda ben sirf ekrandaki ok ve hareket.halinde video izlemek icin biraz orjinal i oldugum icin ugrasmadim acikcasi cok bi meblag degil 150 tl filan zaten disarda 150 tl ye yapiyorlardi kendim direk sitesinden pro yu kurdum
Aynen hocam orda yazan 10 dk notunu önemsemeyip bekleyeceğim, bende de var biraz sabırsızlık 7 dk 8 dk olduğunda bile kapatmayı düşündüm elim gitti geldi bekleyeyim 10 dkyı geçsın dedim:) kod mailimde yıldızladım zaten o konularda arşivciyimdir hep biseyleri saklarım sonradan lazım olur diye :) inşallah olur şu pro özellikleri baya hoşuma gitti. Özellikle geri viteste müzik sesini kısma özelliği. Teşekkürler hocam ilginiz için:)

18' Honda Civic Sport Plus (Füme)

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Root ile ilgili problem yaşayıp çözemeyen arkadaşlar benimle irtibat kurabilir. Saygılarımla.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam yaklaşık 20 dakikadır böyle bekliyorum hala, daha beklemeli miyim. Honda hack pro key satın aldım. @smlphlvn
Root ile ilgili problem yaşayıp çözemeyen arkadaşlar benimle irtibat kurabilir. Saygılarımla.

18' Honda Civic Sport Plus (Füme)IMG_20200525_172855.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam internetin hiziyla da alakali olabilir belki ama brnde yarim saat icinde filan kurmustum biraz zaman almisti ama ne kadar surdu kurulum tam hatirlayamiyorum

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
İnternette dolaşan basic kurulum ile kurulunca da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ben onu kullanıyorum hiç de sorun yaşamadım. Ancak basic olsun pro olsun YouTube yi açmak için Googleplay güncellemelerini yaptıgınız zaman Multimedia belleği buna yetmiyor bu yüzden de sistem yavaşlıyor. Bu sebeple bu cihazı bir telefon gibi düşünmeden sadece arabanın özelliklerini açmak için bu program faydalı olacaktır.

YouTube uygulamasını kurmadan sistem üzerinde toot yaptıktan sonra newpipe uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile de YouTube gibi erişim sağlayabilirsiniz. Yada sistemdeki tarayıcı üzerinden m.Youtube.com üzerinden YouTube erişebilirsiniz. Sık kullananlara siteyi ekleyip bunuda masaüstüne kısayol olarak ekleyebilirsiniz.

Herkese hayırlı sürüşler.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar bende 2017 Civic executive aracıma ücretsiz bir uygulama ile laptopumdan Honda hack kurmuştum ancak ilk başlarda çok iyi kullanırken biraz program yüklemeye başlayınca kullanılamaz hale geldi. Usbden şarkı çalarken birden duruyor usbyi tekrar yükleniyor yazısı ile açmaya çalışıyor. Geri viteste kamera bazen açılmıyor bazen donuyor. Mutlimedya ekranının altındaki USB şuan hiç çalışmıyor. Servise gitsem muhtemelen garanti dışı kaldı diyip ücret isterler. Ne yapabilirim ne önerirsiniz? Burda pro versiyonu alanlar varmış o işe yarar mı yoksa başka bir tavsiyeniz olur mu? Ankara'da ikamet ediyorum.

Geri