Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar foruma yeni katıldım.
3 hafta önce honca civic dizel/otomatik executive paketi aldım.
Bilgisayar kullanarak honda hack yukledim. İstediğim programı yükleye bildim. Hareket halinde video izleme. internette gezinme seçenekleri aktif oldu.
10 dakika bile sürmedi işlem.

Aracınız
bu hack işlemini yapınca cihazda kasma yavaşlama yada donma gibi problemler oluyormu acaba. Birde hack işleminin son hali nasıl ? hangi programlar ile yapılıyor bir değişiklik varmı

Aracınız
Civic FC5 2019
bu hack işlemini yapınca cihazda kasma yavaşlama yada donma gibi problemler oluyormu acaba. Birde hack işleminin son hali nasıl ? hangi programlar ile yapılıyor bir değişiklik varmı
Hondahack programı ile yaptım. Windows 10 yüklü laptop ile, erkek / erkek usb kablosu kullandım.
Öncelikle youtube ta bir kaç video seyrettim.
Developer mode'a girmek gerekiyor önce.
Sonra laptop bağlantısı için bir ayar var ve usb bağlayıp, toplam 10 dakikamı almadı.
Cihaz üzeri düşük sürüm android yüklü olduğundan çok abartı şeyler yüklemedim.
iptv yükledim ( hareket halinde maç vs çalışıyor ) spotify yükledim. Mx player yükledim. ( ama yüksek kalite sıkıştırılmış film kastı / pc de video convert programı ile çözünürlük düşürüp usb den seyrediyorum, takılma yapmadı. Youtube yükledim. Crome ve apk yüklemek için bir program yükledim.
Genel olarak donma ve ya kitlenme yaşamadım açıkcası.
Mevcut gps programını kullanıyorum. Hareket halinde uygulamalar çalışıyor fakat risk alıp araç kullanırken pek seyretmiyorum.

Ekli dosyalar

• 20190801_095534.jpg
    20190801_095534.jpg
    175 KB · Görüntüleme: 277
  • 20190801_095657.jpg
    20190801_095657.jpg
    121.8 KB · Görüntüleme: 281
Aracınız
Hondahack programı ile yaptım. Windows 10 yüklü laptop ile, erkek / erkek usb kablosu kullandım.
Öncelikle youtube ta bir kaç video seyrettim.
Developer mode'a girmek gerekiyor önce.
Sonra laptop bağlantısı için bir ayar var ve usb bağlayıp, toplam 10 dakikamı almadı.
Cihaz üzeri düşük sürüm android yüklü olduğundan çok abartı şeyler yüklemedim.
iptv yükledim ( hareket halinde maç vs çalışıyor ) spotify yükledim. Mx player yükledim. ( ama yüksek kalite sıkıştırılmış film kastı / pc de video convert programı ile çözünürlük düşürüp usb den seyrediyorum, takılma yapmadı. Youtube yükledim. Crome ve apk yüklemek için bir program yükledim.
Genel olarak donma ve ya kitlenme yaşamadım açıkcası.
Mevcut gps programını kullanıyorum. Hareket halinde uygulamalar çalışıyor fakat risk alıp araç kullanırken pek seyretmiyorum.
tebrikler. ben de uygulamayı yükledim ancak multimedia aşırı kasmaya başladı zor kaldırdım. google play servislerini kaldırın falan dediler onu kaldırınca youtube google play olmadan açılmıyor beceremedim bir türlü... sonra cihazı formatlayıp orijinale döndüm.. birazdan tekrar denicem...

Bendeki root youtube vs yuklendigi halde en ufak kasma yapmiyor. İlk denrmemde internette ucretsiz edindigim dediginiz gibi cok kasmisti kullanilacak gibi degildi...

Selam Ugur . Bende de 2017 civic var. Kana yapiyor uygulama yükleyince bir önerin var mi?

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
numaram 05352425899 istanbul bahcesehir yada beylikduzune gelen arkadaslara bendeki yazilim ile yardimci oluyorum youtube spotify netflix yandex ve tv kanallari en ufak kasma yapmiyor.

Evet, bence çözüm youtube için başka bir app kullanmak, Hondahack menüsünde yüklenebilen programlar arasında bir tane var, ben denedim fena değil, adını şı an hatırlayamadım. Google play services'i kaldırınca ve birkaç ayar yapınca root öncesi performansına yakın çalışıyor şu an bence sıkıntı yok. Ama esas sıkıntı, google maps gibi uygulamaların eski android sürümlerinin çalışması, zaten aletin kendisi de Android 4.2.2 ile çalışıyor ve bu sürüm memory sızdırma konusunda kötü bir şöhrete sahip, dolayısı ile Google maps vb uygulamalar çalışıyor ama buharlı lokomotif gibi çalışıyor. Genel olarak sistemin orjinal uygulamaları (radyo, nav, menü geçişleri) şu anda root öncesi hızlara yakın çalıştığı için bence sorun yok.

Bahsettiğim ayarlar ise, Hondahack uygulamasının otomatik yaptığı ya da kısıtladığı şeyleri kapalıda tutmak. Mesela siste açıldığında gelen güvenlik uyarısına otomatik olarak tamam de vb. Bu tarz ayarları açık bırakmak da performanstan yiyor. Sonuçta koydukları Honda Connect tabletin RAM ve CPUsu aman aman değil.

Özetle birkaç ince ayarla performans makul seviyeye geldi ama çalıştırdığım uygulamalar tabletin düşük spesifikasyonlarından ve Android versiyonundan ötürü yine de yavaş çalışlıyor (google maps haritaları yavaş gösteriyor vb gibi). Android Auto performansı bence çok daha makul ama onda da telefonu sürekli bağlı tutmak gerekiyor. Sonuçta tercih meselesi.
Hocam ben honda hack pro krulumunu yaptım bu hizlandirma konusunda yardimci olur musunuz kurulumu

Geri