Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Birde arkadaslar paypal üzerinden amerikadan iste diye bir site var onlara 5 dolar verdim oar benim adıma alip bana mail attılar sonra telefonun wifi sinden honda hack sitesine baglandım 1 dk sürmeden honda hack yüklendi youtube kurdum sonra google play servis olmadan açılmıyor uyarisi verdi daha sonra google play servisi yükleyince cihaz kastı hemen onu geri kaldırdım google play store den hesabımı girdim güncelleme aldi simdi eski haline dondu gibi youtubede çalışıyor giderken video devam ediyor yarin artik denerim bi buraya yazarim bana 36 dolara mal oldu. Adanadayim yoksa ugur beye yaptırmayı düşünüyordum ama cok basit bir olay simdi yandex falan nasil yuklerim yada tv uygulaması bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar bu İnternet te gezen ücretsiz zıp dosyası ile yapmayın sakın teyp neredeyse çalışmayacak kadar kasıyor fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım ama root hala duruyor. Kurmadım tekrar ama menüde duruyor tamamen kalkmıyor bilginiz olsun.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam bildiğim kadarıyla kalkıyor. Honda hack programin kendi ayarlarinda bişey vardı ona tıklıyorsun sana emin misin diyordu hatta yanlışlı ile basmadığından emin olmak için kod veriyo 4 haneli yazıyorsun ve komple kalkıyor.

( Yanlış biliyorsam söyleyin benim 2. El aldığım araçta vardı ben öyle deneyerek kaldırdım. Eser kalmadı. ( Tabi şimdi tekrar yüklemeye çalışıyorum o da ayrı xd ))
Arkadaşlar bu İnternet te gezen ücretsiz zıp dosyası ile yapmayın sakın teyp neredeyse çalışmayacak kadar kasıyor fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım ama root hala duruyor. Kurmadım tekrar ama menüde duruyor tamamen kalkmıyor bilginiz olsun.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

18' Honda Civic RS (Kırmızı)
18' Honda Civic Sport Plus (Füme)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

YouTube üzerinde Honda hack işlemini tarif eden bir sayfa var. Onların verdiği linkten indirirsen herhangi bir sorun yaşamazsın. Ben oradan indirip kurdum. Benim cihazımda hız anlamında herhangi bir değişiklik olmadı.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar peki ben pro versiyon istiyorum. Bunu nasıl yapacağız yine bütün işlemler aynı mı PC bağlayarak mı yapacağız

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam pro versiyon icin laptopa filan gerek yok araca wifi bagla ya cepten ya evin internetin sonra hondahack sitesine gir daha sonra basic veya pro modunu sec kredi karti ile odeme yapiyorsun ben sanal kart acip ordan ofeme yaptim daha sonra verecegin mail adresine bir kod geliyor tek kullanimlik o kodu girip devam ediyorsun direk kendi kuruyor cok basit
Arkadaşlar peki ben pro versiyon istiyorum. Bunu nasıl yapacağız yine bütün işlemler aynı mı PC bağlayarak mı yapacağız

Screenshot_2020-05-20-21-11-32-716_com.android.browser.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Teşekkürler bilgi için hocam. Mesajınızı okumadan evvel bende indim arabaya kredi kartıyla aldım pro versiyon 25 dolara. Autohack in sitesinde sizin bu anlattıklarının yazıyordu bende aynen uyguladım. Ama aktivasyon kodunu girdikten sonra yükleme ekranı bekliyor dönüyor sürekli. 3-5 dakika içerisinde aktivasyon tamamlanmali diyor. Altta da not düşmüşler "10 dakika boyunca hiç birşey olmazsa home tuşuna basılı tutun tüm görevleri kapatın ve yeniden deneyin" diye. Ben 3 kere 12-13 dakika beklettim ama bir türlü olmadı yarın ya da sonra müsait bir zamanda daha uzun süre bekleyeceğim. Kafama takıldı param boşa mı gitti acaba diye.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benimde bayagi bayagi bi uzun surmustu ama sabirla bekledim ki pek sabirli bi insanda degilimdir :) yarin tekrar denersin kardesim ama o kodu sakla daha sonra kaldirman gerekirse tekear yuklerken o kodla kuracaksin. Ben bi kac defa kaldirmak zorunda kaldim a droid auto da kullanicam diye bayagi bi ugrasmistim.
Teşekkürler bilgi için hocam. Mesajınızı okumadan evvel bende indim arabaya kredi kartıyla aldım pro versiyon 25 dolara. Autohack in sitesinde sizin bu anlattıklarının yazıyordu bende aynen uyguladım. Ama aktivasyon kodunu girdikten sonra yükleme ekranı bekliyor dönüyor sürekli. 3-5 dakika içerisinde aktivasyon tamamlanmali diyor. Altta da not düşmüşler "10 dakika boyunca hiç birşey olmazsa home tuşuna basılı tutun tüm görevleri kapatın ve yeniden deneyin" diye. Ben 3 kere 12-13 dakika beklettim ama bir türlü olmadı yarın ya da sonra müsait bir zamanda daha uzun süre bekleyeceğim. Kafama takıldı param boşa mı gitti acaba diye.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri