Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FC5 2021
merhaba bir sorum olacak, aracı yeni aldım 21 eco elegance ancka multimedyası Honda Go mu başka birsey mi? İçinde garmin navigasyon falan var.
Yukarılarda ya da baska bir konuda Honda Go taktırmasaydın, sunu bunu taktırsaydın diye birseyler okudum, kafam karıstı.
Araçta sol tarafta fiziksel tusları olan ekran mevcut, bu ekrana da Honda Hack yapılıyor mu? Alttaki versiyondan var aracta.

1616743247457.jpeg

Edit: Galiba bu işlem yapılıyor. Youtube'da var bir kac yontem, onları bir deneyeyim.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2021
Pro versiyon da alsanız arac hareket halindeyken kendi sistemi üzerinden video izleyemezsiniz. Bunun için teypnin sökülerek fren kablosunu şase yaptırmak gerek internette videolar var nasıl yapılcagı konusunda ben de 3 senedir yapılı halde cihaza herhangi bir zararı yoktur.
YouTube alternatifi uygulama olarak Honda hack uygulama listesinde newpipe uygulamasını kurun youtubu buradan kullanabilirsiniz.
Ben izliyorum pro da sorun da yok hareket halinde iken sıkıntı yok hem USB 'de hemde Youtubede.

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar bende pro sürümünü aldım kurdum youtube sorunsuz usb de sorunsuz hareket halinde çalışıyor geri görüş kamerasını da aktif ettim ondan da sıkıntı yok ancak göğüs gösterge ekranına navigasyon ve diğer fonksiyonları etkinleştiremedim fazla da kendi kafamdan kurcalamak istemiyorum bilgisi olan varsa birde iptv için hangi uygulamayı önerirsiniz teşekkürler...

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar bende pro sürümünü aldım kurdum youtube sorunsuz usb de sorunsuz hareket halinde çalışıyor geri görüş kamerasını da aktif ettim ondan da sıkıntı yok ancak göğüs gösterge ekranına navigasyon ve diğer fonksiyonları etkinleştiremedim fazla da kendi kafamdan kurcalamak istemiyorum bilgisi olan varsa birde iptv için hangi uygulamayı önerirsiniz teşekkürler...
Navigasyonda bir yeri işaretleyip gittiğiniz zaman dönüşe yaklaştığınızda kaç metre kaldığı ve döneceğiniz zaman nereye döneceğinizi hayalet ekranda hız göstergesinin altında görünüyor. Sürekli görünmüyor zaman xaman görünüyor, dönüşlerde falan.

Aracınız
Civic FC5 2021
Navigasyonda bir yeri işaretleyip gittiğiniz zaman dönüşe yaklaştığınızda kaç metre kaldığı ve döneceğiniz zaman nereye döneceğinizi hayalet ekranda hız göstergesinin altında görünüyor. Sürekli görünmüyor zaman xaman görünüyor, dönüşlerde falan.

Ama neresini andkey dediğimde karşıma gelen menu
free memory
free memory turbo
(Toggle rear camera - bunu halettim)
Previous media
next media
play-paus bunlardan hangisi navigasyon buradaiken navigasyonu göstermek gerekiyor ama nasıl

Aracınız
Civic FC5 2017
Bendeki pro sürüm değil. Yükledikten sonra ayrıca bir ayar yapmadan görünüyor. Google haritalar kullanıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar dün gece itibariyle honda hack pro satın aldım ve aracıma kurdum. Tek kullanım amacım Youtube music ve Yandex . Tecrübeli kullanıcıların desteğine ihtiyacım var.
İlk kurduğumda önce güncelledim sonra youtube deneme amaçlı indirdim google play servisleri istedi bende yükledim ve inanılmaz kasma başladı. YT Music uygulamasını da indirdim otomatik olarak oturum açıldı ve indirme yapabildim. Fakat kasma nedeniyle cihazı komple sıfırlayayım dedim aynı işlemleri tekrar yaptım sorun devam ediyor. Forumda biraz araştırdım ve google play hizmetleri nedeniyle bu sorun olduğunu söyleenler olmuş bende onu kaldırmak yerine tekrar komple sıfırladım bu seferde google hizmetleri yok diye play store kayboldu ve indirme yapamiyorum. Ayrıca youtube premium oturumum açılmıyor. Ayrıca usb belleği hafıza olarak kullandırtmayı da başaramadım.
Kısacası YT Music ve Yandex kullanıp indirdiklerimi harici usb belleğe kayıt ettirerek kasmamasını nasıl sağlarım?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar dün gece itibariyle honda hack pro satın aldım ve aracıma kurdum. Tek kullanım amacım Youtube music ve Yandex . Tecrübeli kullanıcıların desteğine ihtiyacım var.
İlk kurduğumda önce güncelledim sonra youtube deneme amaçlı indirdim google play servisleri istedi bende yükledim ve inanılmaz kasma başladı. YT Music uygulamasını da indirdim otomatik olarak oturum açıldı ve indirme yapabildim. Fakat kasma nedeniyle cihazı komple sıfırlayayım dedim aynı işlemleri tekrar yaptım sorun devam ediyor. Forumda biraz araştırdım ve google play hizmetleri nedeniyle bu sorun olduğunu söyleenler olmuş bende onu kaldırmak yerine tekrar komple sıfırladım bu seferde google hizmetleri yok diye play store kayboldu ve indirme yapamiyorum. Ayrıca youtube premium oturumum açılmıyor. Ayrıca usb belleği hafıza olarak kullandırtmayı da başaramadım.
Kısacası YT Music ve Yandex kullanıp indirdiklerimi harici usb belleğe kayıt ettirerek kasmamasını nasıl sağlarım?
Honda hack pro nun içinde youtube var online uygulama yükle bölümü var onu yüklemezsen maalesef kasar.ondan hemen önce mikro g olması lazım onu önce yükle sonra youtube u. Bu sayede play store kuruluymuş gibi algılayacak cihaz ayrıca youtube da oturum da açabileceksin. Harici bir şekilde play store yada youtube yüklema kasar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda hack pro nun içinde youtube var online uygulama yükle bölümü var onu yüklemezsen maalesef kasar.ondan hemen önce mikro g olması lazım onu önce yükle sonra youtube u. Bu sayede play store kuruluymuş gibi algılayacak cihaz ayrıca youtube da oturum da açabileceksin. Harici bir şekilde play store yada youtube yüklema kasar.
Sonradan denemelerim sizin dediginiz gibiydi fakat playstore yuklenmedigi icin youtube music yukleyemedim. Ben youtube değil music uygulamasini istiyorum. Micro g yuklu iken youtube da oturum denemesi yaptim oturum açılmıyor play hizmetleri güncel degil fiyr

Geri