Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FC5 2021
Istanbuldaysaniz hem bu konuda hem +youtube premium +tv kanalları +lig TV +yandex +ömür boyu cihaz hızında düşmeme garantisi ile kablo kesmeden yardımcı olabilirim. 05352425899
Uğur bey uzaktan yapılmıyor mu bu işlem . Ben Muş'ta yım.

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2021
Uğur bey uzaktan yapılmıyor mu bu işlem . Ben Muş'ta yım.

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uzaktan da yapılıyor uğur isterse 5-6 dakika da yapılır ben öyle yapmıştım uğur bey'e yaptırmanı tavsiye ederim ben yaptırdığım adam fazla havalıydı isim vermeyeyim ama Uğur bey daha esnek ve ılım birisi tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2021
Eşimin rahatsızlığı yüzünden ilgilenemiyorum fırsat bulduğumda Uğur beyle birlikte birde onun yöntemini deneyeceğim çünkü benim kurduğumda kasılmalar oluyor ama Uğur beyin kurduğu kasma yapmıyor diyebiliyorum başım ayıksın hele ilk işim o olacak inşallah.

Aracınız
Civic FC5 2021
bence sen fabrika ayarlarına al tabi'ki almadan önce bütün uygulamaları kaldır Honda hack'ten daha sonra fabrika ayarlarına yeniden kurulum yap

Ad Soyad
Levent CENGİZ
Aracınız
Civic FC5 2018
bence sen fabrika ayarlarına al tabi'ki almadan önce bütün uygulamaları kaldır Honda hack'ten daha sonra fabrika ayarlarına yeniden kurulum yap
Dun aksam dediginiz gibi once fabrika ayarlarına aldim, sonrasinda da yukledim. 5 dk da yukledi, cok teşekkürler. Yeni oldugum icin soruyorum. Neler yüklemeliyim?

Aracınız
Civic FC5 2017
Pro versiyonu yakın zamanda almayı planlıyorum youtube içinde newpipe ı kullanıcam harita olarak yandex kullanılır mı yavaşlamaması için vs birde performans ayarlarını söylerseniz iyi olur.

Geri