Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaş sen herşeyi kaldır yeniden kur sırasıyla öncelikler micro go'yu kur sonrada youtube zaten bünyesinden mevcut onu kur oynatma player ise mx playeri kur başkada bişey yapma youtubu rahat izlersinn sakın google play store ile başını ağtırma daha sonra ise istersen geri görüş kamerasını da kurabilirsin hata gösterge paneline de yansıtabilirsin navigasyon ile video kliplerini kolay gelsin.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sonradan denemelerim sizin dediginiz gibiydi fakat playstore yuklenmedigi icin youtube music yukleyemedim. Ben youtube değil music uygulamasini istiyorum. Micro g yuklu iken youtube da oturum denemesi yaptim oturum açılmıyor play hizmetleri güncel degil fiyr
Youtube music yok maalesef. Ama youtube var ve sürekli kullanıyorum sorunsuz. Önce micro g sonra youtube yükleyin diyor zaten. Oturum da açık ben de takip ettiğim kanalları araçta görebiliyorum. Youtube music bem dd bekliyorum açıkçası honda hack üreticisinden.
Kablo takmaktan rahatsız değilseniz android aouto ile youtube music sorunsuz çalışıyor albüm resimlerine kadar ekranda görünüyor.
Yazılımcıya bir mail atayım bakalım yt music eklenecek mi yakın zamanda

Aracınız
Civic FC5 2021
Youtube music yok maalesef. Ama youtube var ve sürekli kullanıyorum sorunsuz. Önce micro g sonra youtube yükleyin diyor zaten. Oturum da açık ben de takip ettiğim kanalları araçta görebiliyorum. Youtube music bem dd bekliyorum açıkçası honda hack üreticisinden.
Kablo takmaktan rahatsız değilseniz android aouto ile youtube music sorunsuz çalışıyor albüm resimlerine kadar ekranda görünüyor.

Çok fazla uygulama yüklerseniz zaten yer kapastesi düşük donmalar kasılmalar kaçınılmaz Honda multimedyası iyi değil yetersiz biriki şey yüklüyor yer yok diyor... youtube varken youtube müzik ne diye merak edersiniz almış değilim malesef takıntı oldu gitti

Aracınız
Civic FC5 2018

Kablo takmak istemiyorum yoksa rootlu telefon ile ekran yansıtmayı yapmıştım konu açtım hatta. Hadi bağladım diyelim root olmayan telefonumda klon uygulama özelliğini kullandığım için güvenli olmayan bağlantı nedeniyle engelliyor.

Çok fazla uygulama yüklerseniz zaten yer kapastesi düşük donmalar kasılmalar kaçınılmaz Honda multimedyası iyi değil yetersiz biriki şey yüklüyor yer yok diyor... youtube varken youtube müzik ne diye merak edersiniz almış değilim malesef takıntı oldu gitti

Merak derken hocam merak etmiyorum, ben telefonumda ve diğer cihazlarımda onu kullanıyorum ve playlistleriminde orada olmasını istiyorum. Video yerine müzik indirmek istiyorum. Ayrıca hafıza konusunu aşmak için pro satın aldım, indirmeleri usb belleğe yapsın diye

Aracınız
Civic FC5 2021
Ben seni anlıyorum bende isterim ne kadar çok özellik olursa elbette iyi ancak ben uyarı alıyorum yer diye bir şey yükledim ve aldığım kişi de bana dedi yülenme kasar yavaşlar bana sözde pro dedi şimdi biraz çelişki oldu zaten sen pro hafoza konusunda söz etmişsin eğer benim pro ise neden hafıza sorunu yaşıyorum peki pro olup olmadığını nasıl anlayacağız Youtube müzk işine gelince kardeşim malesef eklememişler O uygulamayı sadece youtube var olsa elbette iyi olurdu ama yok.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sadece bunu yüklemek istiyorum aslında bende donanımsal olarak geride olduğunu biliyorum. Soru sormamdaki amaç mesela hafıza tanımlaması yapan oldu mu daha önce yada ben oturum açamıyorum ama üstteki arkadaş açtığını söyledi tekrar deneyeceğim. Aslında aklımda olan play hizmetleri yükleyeyim istediğimi playstore dan indirip tekrar kaldırayım hizmetleri bakalım ne olacak.

Özellik listesini ekliyorum ilk 4ü hariç pro özellikler

MAIN FEATURES (FEATURES MARKED AS GREEN ARE AVAILABLE IN PRO VERSION ONLY)​

• Install apps from the online app center or USB stick.
  • Enable steering wheel media controls for music and video apps.
  • Bypass the parking brake check.
  • Hide/restore all installed apps with one click.
  • Display navigation instructions in the instrument cluster of Civic & CR-V.
  • Display compass & vehicle information in the instrument cluster of Civic & CR-V.
  • Automatically reduces music from USB, Bluetooth and AUDIO Apps sources when the navigation app provides voice guidance.
  • Enable write access to external storage to save offline maps, songs, videos to a USB stick.
  • Automatically click the OK button when the safe-driving warning pops up.
  • Automatically launch the specified app at startup.
  • One click to free the memory with whitelist support.
  • Reduce music volume when shifting to reverse gear for Civic & CR-V.
  • One click to clear app caches.
  • One click to clean internal storage card.
  • Prevent apps from starting automatically.
  • Open rear camera by one click.
  • Real-time battery voltage monitor and voice alarm for Civic & CR-V.
  • Seat belt voice alarm.
  • Show CPU usage & battery voltage in the status bar for Civic & CR-V.
  • Misc system optimization functions.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
http://www.autohack.org/ adresinde açıkça belirtilmesine rağmen uzun mailleşme sonrasında harici usb ye video müzik kaydedemeyeceğimi söylediler. Müzik vs. indirebilmek için cihazda sadece 980mb olması da başa bela bir durum. Sürekli internet kullanabileceğim bir konumda oturmuyorum ve honda hack benim için amacına ulaşamıyor. Bu döviz kurunda boşuna para vermiş olduk :(

Aracınız
Civic FC5 2021
Benimde hoşuma gitmedi lan çok az olduğunda fazLadan bişey yüklemeye kaltığınızda kasılmalar donmalar yaşanıyor yetersiz hafıza mı neyse koca Honda bunun önlemini almaz mı yada böyle dandik multimedya takmışlar alın kullanınız değer mi hayır bence değmez hele hele google play hizmetlerini kattığınızda sistem tamamen aksamaya yol açıyor. google play diyorum saatler bekliyorsun ki açıla açılsa bile yükleme yapmıyor yok uyumlu tarayıcı değil yok bilmem ne değil neye yaradı onca para vermenin anlamı yok bence...

Aracınız
Civic FC5 2018
Benimde hoşuma gitmedi lan çok az olduğunda fazLadan bişey yüklemeye kaltığınızda kasılmalar donmalar yaşanıyor yetersiz hafıza mı neyse koca Honda bunun önlemini almaz mı yada böyle dandik multimedya takmışlar alın kullanınız değer mi hayır bence değmez hele hele google play hizmetlerini kattığınızda sistem tamamen aksamaya yol açıyor. google play diyorum saatler bekliyorsun ki açıla açılsa bile yükleme yapmıyor yok uyumlu tarayıcı değil yok bilmem ne değil neye yaradı onca para vermenin anlamı yok bence...
Play hizmetler olmamasına rağmen günde 5 defa takılıp kapanıyor saçma sapan hareketler yapıyor. Yüklediğim sadece 2 uygulama var yandex ve yt music ona rağmen bu halde

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar benim aşamadığım bir problemle karşı karşıyayım GOOGLE PLAY STORE UYGULAMASI kaldırılmıyor daha önce bir kaç kez yapmıştım sıkıntı olmamıştı ama şu son denemede başarılı olamadım problem şu google play hizmetlerini ve play store'yı istemeyerek te olsa indirdim ancak bazı sıkıntılar yaşadığımda hepsini kaldırdım yeniden kurulum yapayım dedim tabi ki fabrika ayarlarını da yaptım ancak google play store ikonu kalkmadı ne yapıyorsam bir türlü kalkmadı basılı tutup ana menu'ye taşıyorum çöp kutusuna kaldırıldı gibi görünsede ama baktığımda uygulamalar da pasifik bir şekilde duruyor bunun kaldırma yöntemini bilen var durdurmayı zorla denedim belleği temizle denedim her türlü yolu denedim ama kalkmıyor teşekkürler.

Geri