Honda hack pro satın alma

Aracınız
Civic FC5 2020
Selam. Honda hack pro satın almak üzereyim fakat yeni güncellemeler gelmek üzere pro ya. Şimdi satın alırsam güncellemelerin mantıklı olarak satın aldığım pro ya gelmesi gerek fakat google play olmadan yüklendiği için güncelleme nasıl oluyor acaba bilgisi olan varmı

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Satın aldım kurdum az önce. Gayet stabil bir root yöntemi. Tek tıklama geri görüş. Her açılışta güvenlik uyarını kaldırma gibi küçük ama güzel özellikler var.
Bu arada sordum evet güncelleme varmış.
Emniyet kemer uyarısı ingilizce onu Türkçe yapabilirmiyiz acaba. Seyir halinde videoyu kapatınca geri geliyor ama açınca Türkçe olsaydı iyi olurdu

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Satın aldım kurdum az önce. Gayet stabil bir root yöntemi. Tek tıklama geri görüş. Her açılışta güvenlik uyarını kaldırma gibi küçük ama güzel özellikler var.
Bu arada sordum evet güncelleme varmış.
Emniyet kemer uyarısı ingilizce onu Türkçe yapabilirmiyiz acaba. Seyir halinde videoyu kapatınca geri geliyor ama açınca Türkçe olsaydı iyi olurdu

Merhaba, pro sürüm için ne kadar ücret ödediğinizi öğrenebilir miyim?

Aracınız
Civic FC5 2020
Tr de aynı ücret karşılığı aynı programın lisansını kırarak yapıyorlar kablo uzak baplantı vs vs. İle aynı paraya lisanslı almış oldum. Ayrıca yazılım üreticisi emeğinin karşılığını almış oldu

Ben servis için saklama butonunu kullanıp bakıma götürdüm hiçbir sorun olmadı.Malesef Türkçe olmuyor uyarılar ama zaten var olan Türkçe geliyor çok gerek duymadım ben.Açılışta Honda nın dünya simgesi yerine videoda koyabiliyorsunuz kendi template indeki gayet güzel kullanıyorum ben

CLT-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben servis için saklama butonunu kullanıp bakıma götürdüm hiçbir sorun olmadı.Malesef Türkçe olmuyor uyarılar ama zaten var olan Türkçe geliyor çok gerek duymadım ben.Açılışta Honda nın dünya simgesi yerine videoda koyabiliyorsunuz kendi template indeki gayet güzel kullanıyorum ben

CLT-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Varolan Tğrkçe geliyor derken? Sizde seyir video açıkken kemer uyarısı Türkçemi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Sesli kemerinizi takın sesi

Geri