Honda hack pro satın alma

Çok teşekkür ederim , birde pro satın aldıktan sonra youtube yi sorunsuz indirip kullanabiliyoruz dimi bilginiz varsa yardımcı olumusunuz
Youtube'un kendisini yüklemek için google servislerini yüklemek gerekiyor bunları honda hack üzerinden yapabiliyorsunuz ama google servisler sistemi yavaşlatıyor diyorlar.Bu yüzden ben honda hack'in içinde bulunan NewPipe uygulamasını kullanıyorum youtube'daki bütün içerikler mevcut içerisinde. Kısacası Youtube ve Netflix'i sorunsuz kullanıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam şunu bi enine boyuna anlatır mısınız? Pro hack satın aldıktan sonra herşey türkçe kullanılıyor mu? Hareket halinde video izleniyor mu? Ekstra nasıl özellikler geliyor fotoğraflama şansınız var mı ? Satın alma işleminden sonra kurulum nasıl yapılıyor vs.

1)Honda Hack Pro'nun uygulamasının kendisi ingilizce.Ama yükleme yaptığınızda sisteminiz aynı Türkçe olarak devam ediyor.
2)Hareket halinde video izlenebiliyor.Ben netflix ve newpipe(youtube) üzerinden çok kez izledim ama usb'den hiç video izlemedim ama bununla ilgili ayar Honda Hack üzerinde bulunuyor.
3)Benim pro almamın en önemli nedenlerinden biri aracı çalıştırdığınızdaki uyarı ekranında her seferinde tamama basmak sinir ediciydi.Pro versiyonda o ekran hiç çıkmıyor.
-Geri vitese takınca müziğin sesini kısıyor.
-İsterseniz direksiyondan bir tuş atayarak geri kamerayı hareket halindeyken izleyebiliyorsunuz.
-Bir de bildiğiniz gibi uygulamaları yükleyebiliyorsunuz.

Yani spesifik bir olayı olmadığı için anlamlı bir fotoğraf çıkacağını düşünmüyorum ama özellikle merak ettiğiniz bişey varsa atarım.

Aracınız
Civic FC5 2017
1)Honda Hack Pro'nun uygulamasının kendisi ingilizce.Ama yükleme yaptığınızda sisteminiz aynı Türkçe olarak devam ediyor.
2)Hareket halinde video izlenebiliyor.Ben netflix ve newpipe(youtube) üzerinden çok kez izledim ama usb'den hiç video izlemedim ama bununla ilgili ayar Honda Hack üzerinde bulunuyor.
3)Benim pro almamın en önemli nedenlerinden biri aracı çalıştırdığınızdaki uyarı ekranında her seferinde tamama basmak sinir ediciydi.Pro versiyonda o ekran hiç çıkmıyor.
-Geri vitese takınca müziğin sesini kısıyor.
-İsterseniz direksiyondan bir tuş atayarak geri kamerayı hareket halindeyken izleyebiliyorsunuz.
-Bir de bildiğiniz gibi uygulamaları yükleyebiliyorsunuz.

Yani spesifik bir olayı olmadığı için anlamlı bir fotoğraf çıkacağını düşünmüyorum ama özellikle merak ettiğiniz bişey varsa atarım.
Teşekkür ederim hocam. Paketi PC üzerinden satın aldığımızda yüklemesi nasıl yapılıyor peki?

Teşekkür ederim hocam. Paketi PC üzerinden satın aldığımızda yüklemesi nasıl yapılıyor peki?
Bunu cevaplamamışım afedersiniz.
Alım yaptıktan sonra mail yolu ile kurulum bilgileri ve bir kod geliyor.
Arabada bulunan internet tarayıcısından belirtilen site açılıyor.Site size gelen kodu soruyor girdiğinizde kurulumu kendisi otomatik yapıyor.

POCO F2 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bunu cevaplamamışım afedersiniz.
Alım yaptıktan sonra mail yolu ile kurulum bilgileri ve bir kod geliyor.
Arabada bulunan internet tarayıcısından belirtilen site açılıyor.Site size gelen kodu soruyor girdiğinizde kurulumu kendisi otomatik yapıyor.

POCO F2 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sağolun hocam bilgilendirme için, gayet açıklayıcı cevap verdiniz. En kısa zaman da ben de yapayım bu işlemi. Teknolojik araç ve cihaz kullanıp bize bu hizmetleri yasal olarak sunmayanlar utansın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar, programı satın almak istiyorum, kafama takılanları cevaplar mısınız?
1) Programı satın alıp tarayıcıya kodu yazdığımızda otomatik root edip kurulum yapıyor mu?
2) Kemer ikaz konuşması Türkçe mi?
3) Youtube direksiyondan kumanda edilebiliyor mu?
4) Youtube reklamsız ve arka planda çalışabiliyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2020
1-evet fakat telefon interneti işe yaramazsa vpn ile bağlanman gerek yada modem olan bir yerden internete bağlaman gerek ekranı
2-kemer ikazı maalesef ingilizce,fakat sesli uyarıyı kapatıp sadece ekranda bip sesi ile devam edersin yada video izlemediğinde devredışı bırakırsın türkçe olarak devam edersin.ben video kullanmazken kapatıyorum
3-hack pro içinde youtube pipe diye bir uygulaması var maalesef direksiyon çalışmıyor farklı youtube uygulamalarında çalışıyor ama çok kasıyor.gerek yok zaten ekran elinin altında ama çalışan uygulamalar var
4-üstte bahsettiğim pipe uygulaması evet reklamszı arkaplanı da var.küçük ekran da yapabiliyorsun ama ben pek youtube kullanmıyorum daha fazla aydınlatamayacağım.

Geri