Honda hack pro satın alma

Aracınız
Civic FC5 2020
anladım.aktif etmemişsiniz.ederseniz türkçe gidiyor ingilizce söylüyor kemer takma olayını.yazılımın üreticisi ile uzun uzun yazıştım ilerde daha fazla dil desteği sağlayacağını yazdı.program oldukça stabil bu arada sistemi kasmıyor youtube dan rahatlıkla video izleyebiliyorum.istediğin programı yükleyebiliyorsun.merak ettiğiniz bi konu olursa buradan yazın gördükçe dönüş yaparım.program parasını sonuna dek hakediyor ben çok beğendim

Güncelleme geleceğini söylemiştiniz detayını biliyor musunuz?ben sadece harita yönlendirmesini gördüm açıkcası çok beğenmedim tipini

CLT-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yok aslında onu kasdetmemiştim. Test sürümü beta sürümünü ilerde elbette güncelleme olarak sunacak. Test sürümünü şu an kullanabilirsin. Online app install bölümğnden indirebilirsin. Hayalet ekranda navigasyon bilgilerini göster i seçersen motor suyu sıcaklığı km bilgileri, pusula hepsi bir arada görünüyor mesela çok güzel bir güncelleme gelir hatta fazlası. Şu an yok test sürümünü deneyebilirsin ben daha kurmadım şimdilik

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

Silinen üye 20336

Guest
Satın aldım kurdum az önce. Gayet stabil bir root yöntemi. Tek tıklama geri görüş. Her açılışta güvenlik uyarını kaldırma gibi küçük ama güzel özellikler var.
Bu arada sordum evet güncelleme varmış.
Emniyet kemer uyarısı ingilizce onu Türkçe yapabilirmiyiz acaba. Seyir halinde videoyu kapatınca geri geliyor ama açınca Türkçe olsaydı iyi olurdu

Bilgilendirici konunuz için teşekkür ederim.

Satın aldığınız ürünün linkini paylaşmanızda herhangi bir açıdan sakınca yoksa paylaşırsanız almak isteyen forumdaşlar için kolaylık olacaktır.

Esenlik ve keyifli forumlar dilerim...

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2020
Selam hondahack programini satın aldım çok kasilma oldu programı kaldırdım normale döndü belkide ben yanlış birseyler yapmisimdir

CLT-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Google play kurduysanız kasar. Kurmadıysanız ilginç

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar bende youtubeden izlediğim videolar ile root attım fakat hoşuma gitmesi lisanslı pro modelini almak istiyorum nerden alıcam yardımcı olurmusunuz

Geri