Honda hack pro satın alma

Aracınız
Civic FC5 2020
1-evet fakat telefon interneti işe yaramazsa vpn ile bağlanman gerek yada modem olan bir yerden internete bağlaman gerek ekranı
2-kemer ikazı maalesef ingilizce,fakat sesli uyarıyı kapatıp sadece ekranda bip sesi ile devam edersin yada video izlemediğinde devredışı bırakırsın türkçe olarak devam edersin.ben video kullanmazken kapatıyorum
3-hack pro içinde youtube pipe diye bir uygulaması var maalesef direksiyon çalışmıyor farklı youtube uygulamalarında çalışıyor ama çok kasıyor.gerek yok zaten ekran elinin altında ama çalışan uygulamalar var
4-üstte bahsettiğim pipe uygulaması evet reklamszı arkaplanı da var.küçük ekran da yapabiliyorsun ama ben pek youtube kullanmıyorum daha fazla aydınlatamayacağım.
Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2020
Tr de aynı ücret karşılığı aynı programın lisansını kırarak yapıyorlar kablo uzak baplantı vs vs. İle aynı paraya lisanslı almış oldum. Ayrıca yazılım üreticisi emeğinin karşılığını almış oldu

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam şu noktayı anlamadım

kemer ikazı programı kullanmıyorken yada video izlemiyorken sesli ve türkçe olarak çalışmaya devam ediyormu

yani orjinal halinden birşey eksiliyormu?

programı açıkken isterse rusça konussun

Merhabalar ,öncelikle sağolun bilgiler için . Sorum şu ; Honda hack kurdum ama googla play servislerini de kurunca cihaz ısınma yaptı va hantallaştı..Bu google servislerini kaldırabilmemin bir yolu var mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam şu noktayı anlamadım

kemer ikazı programı kullanmıyorken yada video izlemiyorken sesli ve türkçe olarak çalışmaya devam ediyormu

yani orjinal halinden birşey eksiliyormu?

programı açıkken isterse rusça konussun
Şöyle programda seyir halinde video izleme seçeneğini aktif edersen konuşma sesi ingilizce+dong sesi var. İstersen konuşma sesini kapatabilirsin sadece dong sesi gelir.
Sorunuzun cevabı ise seyir video yu kapatırsanız herşey orjinale dönüyor türkçe konuşma sesi geliyor yani sorun yok.
2 sn lik bir ayar ile dilediğinde kapat aç.
Oğlum video izlerken açıyorum sonra kapatıyorum ben o seçeneği.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar ,öncelikle sağolun bilgiler için . Sorum şu ; Honda hack kurdum ama googla play servislerini de kurunca cihaz ısınma yaptı va hantallaştı..Bu google servislerini kaldırabilmemin bir yolu var mı?
Google play servislerini kurmanıza gerek yok. Hackpro install uninstall kısmında kaldırabilirsin.
Program yüklemek istersen şu yolu izle:
Telefonundan istediğin programı yükle "apk çıkarıcı" isimli program ile apk sını telefonuna çıkar. Sonra o apk yı usb bellek ile ekrana takıp hackpro sdkart install bölümünden yükle bu kadar.google play kesinlikle yüklemeyin anlamsız deli eder adamı

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu arada cihazın beta sürümü var isterseniz yüklenebiliyor. Multimedya ekranını olduğu gibi tamamen hayalet ekrana yansıtıyor ve yansıtma kalitesini ayarlayabiliyorsunuz.
Ayrıca motor suyu sıcaklığını km menzil bilgilerini de hayalet ekrana aktarabiliyor navigasyon ekranı ayarlıyken
Stabil olarak çalışıyor test ettim fakat yansıtma yaparken hayalet ekran yada multimedyada ısınma oluşur diye sürekli açmıyorum açıkçası. Isınma tespit edemedim ama tahmin ediyorum ısınacaktır. Oldukça havalı bir özellik diyebilirim

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bende almayı düşünüyorum da şey takıldı kafama satın alıp kurduktan sonra youtube netflix tarzı internet gereken uygulamaları kullanmak için multimedyayı internete bağlamak gerekiyor mu yoksa telefonu usb ya da bluetooth özelliği ile bağlayıp mobil veriyi açmak yeterli oluyor mu ?
Bir de kullanan arkadaşlar öneriyor musunuz aracımda apple car play aktif sizce böyle bir şeye gerek var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hocam bende almayı düşünüyorum da şey takıldı kafama satın alıp kurduktan sonra youtube netflix tarzı internet gereken uygulamaları kullanmak için multimedyayı internete bağlamak gerekiyor mu yoksa telefonu usb ya da bluetooth özelliği ile bağlayıp mobil veriyi açmak yeterli oluyor mu ?
Bir de kullanan arkadaşlar öneriyor musunuz aracımda apple car play aktif sizce böyle bir şeye gerek var mı?

Telefonun kişisel bağlantı noktasını açıp multimedya dan wifi bağlantısı yapmanız yeterli oluyor

POCO F2 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Mobil veri paylaşımı yeterli tabiki istersen film izle, hatta hack pro nun netflix uygulaması dahi bulunmakta. Video izleme haricinde apple car play varken asla almazdım heralde. Dediğim gibi hareket halinde video izleyemezsin apple car da. Fakat onun dışında apple car play çok kullanışlı ekran yansıtma özelliği var gibi kullanıyorsun resmen.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu arada bir arkadaşımız sormuştu yotube uygulamasını direksiyondan kontrol edebiliyormuyuz diye.youtube new pipe uygulamasını hack pro içinden indirebiliyorsunuz ve direksiyonda kontrol edilebiliyor ama sadece youtube listeleri

Geri