Honda Marka Yağ -yetkili servisin koyduğu.

Aracınız
Honda yetkili servislerinin koydugu Honda marka 0w-20 veya 5w-30 yagların üreticisini dolum tesisini bilen veya kutularını gören var mıdır ? Bu konuda net bilgi alamadım bir türlü. Eminim herkes merak ediyordur. Servisler bilgi vermiyor düzgün bilmiyoruz diyorlar falan filan. Hiç bakım yaparken başında durup yağ kutusunu yada varilini neyse artık gören oldu mu ? Veya servisten honda yag alan oldu mu ?

Honda nın yağ üreticisi olmadıgını biliyoruz bir firmaya yaptırıyor ama hangisine. Serviste 70tl lik yağ mı koyduruyoz yoksa 200tl lik mi buna net cvp almak istiyorum acıkcası.

Serviste kullanılan honda marka yağ Eneos tarafından üretilen yağdır.Bazi servisler ise Castrol 0-20 koyuyor tecrübe ile sabit gözümün önünde değiştirdi ustam yağı.En son Eneos 4 lt yağ 180 TL civariydi.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Serviste kullanılan honda marka yağ Eneos tarafından üretilen yağdır.Bazi servisler ise Castrol 0-20 koyuyor tecrübe ile sabit gözümün önünde değiştirdi ustam yağı.En son Eneos 4 lt yağ 180 TL civariydi.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Serviste eskiden eneos oldugunu biliyoruz ama son zamanlarda honda marka etiketli yağın üretiminin neresi olduğunu gören var mı ben bunu merak ediyorum. Açıkcası PO dan şüpheleniyorum po veya total e dolum yaptırıyor olabilirler ,75tl lik yağımı satıyorlar acaba diye soru işareti var kafamda . Bakıma giden falan olursa yağın resmini üretim yerini falan paylaşırsa çok iyi olur içimiz rahat eder. Herkes dışarıdan yag alıp gidiyor servise.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] Honda marka yağın üreticisi Honda olarak gözüküyor, destek aldığı başka firma var mıdır bilmiyorum.

0w20_HFE-20_5l_original.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] bu fotoyu internettenmi buldun? Yoksa bizzat sen mi çektin?Adana da geçen yıl yetkili servis (TEKBAŞ Otomotiv) Mobil kullanıyordu. Özellikle aradım ve sordum.
Bu yağı Türkiye de kullanan yetkili servis olduğunu düşünmüyorum...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Geri