HONDALARINIZLA İLGİLİ TAKINTILARINIZ VE İTİRAFLARINIZ

Aracınız
Civic FC5 2017
Sıfır araç aldım motor sesi neredeyse hiç yok :) ama çok hafif mucurlu ve yaş bir yolda giderken çamurluklara içten seken irili ufaklı taşlar resmen beynimin içine işliyor bu da eleştirim :(

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet o bir eleştiri olabilir. Sanki altında süpürge varmış gibi çekiyor altlarında çamurluklarında taşların döndüğünü hissedebiliyorsunuz.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
CVT şanzımanın hissizliği ve gaza ani yüklenince manuel araçta baskı balata bitmiş gibi sonradan hızlanması pek hoşuma gitmiyor.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Ben de araba arka görüntü takıntısı da var. FC5 lerin de arkasını beğenmedim. C sütünları biraz daha dik ve açılı olabilirdi. FB7 nin de arka pek iyi değildi ama idare ederdi. (Kuzey Amerika pazar için makyajlanan FB7 lerin arka gayet güzeldi ama TR ye gelmedi) FD6 makjajlı kasa, 8. nesil HB FK1 (benim araba :)) ve yeni kasa swindon üretimi 10.nesil hb nin arka görünümü çok iyi. 3.nesil (2006-2012) CRV nin arka çok iyi onun da sonradan aero tampon takılmayan 2010 üstü makyajlı ön tampon (leylek tampon) facia. 4.nesil CRV nin arka felaket kötü. 5.nesil CRV yi beğeniyorum.

Geri