HONDALARINIZLA İLGİLİ TAKINTILARINIZ VE İTİRAFLARINIZ

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
O kokuyu bende bulamadım :)

Aracınız
Civic FC5 2017
1. Kendi aracımda bagaj tertipli düzenli olacak.
2. Sigara kullanan biri olarak arabamda asla içirtmem, çocukluk arkadaşımı in-cin-top üçlüsüyle ıssızda terketmişliğim var.
3. Aracın içi temiz kokacak arkadaş, kayınçomda c-rv vardı ne hikmetse sürekli ahır gibi kokardı, oto yıkamada parfüm sıktılar 1 saat sonra yine aynı.
4. Sattığım Leonda 20km geçince otomatik kilitlemeye alışmışım, şimdi kendim kilitliyorum sanki kilitli olmasa yolda kapı düşecek.

FC5 RS 54 ADM 896

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Fb7 ön çamurluklar çok ince ve kaputu açınca o kısımlar boş el direk saca gidiyor çok dandik duruyor. Bununla beraber yol sesinede taktım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bi de park takıntım var benim. İspark’ta ve AVM’de sağda ve soldaki çizgilere eşit mesafede yanaşmam lazım illaki. Eşit değilse veya yamuksa mutlaka düzeltirim.

Diğer bi takıntım da kapıyı kilitlerim ve mutlaka 4 kapıyı ve bagajı elle asılır yoklarım mutlaka. (Eski evin 20 yıllık Demir kapısının tokmağını sökmüşlüğüm vardır bu yüzden) Camlar için de geçerli bu. Camlar otomatik kapanır , mutlaka tuşa bi kez daha basarım.

Bu hastalık benim büyük oğlanda da var, 4 kapının da kapı kolları yakında kırılacak. Bir kapıya bak tmm diyorum, takıntı yapmış; birde çokça sert çekip bırakıyor, yakındır biri elinde kalacak.

Aracınız
Civic FB7 2012
2014 te sıfır aldığı araçtaki bu özelliği 5 sene sonra benden öğrenen arkadaşım çok sevinmişti. Zira gece yolculuklarında ekran göstergesinin ışıkları onun için bir işkence haline geliyormuş.
Şu ekrandaki uzun gıcık çubuk varya, onun basma dışında döndüğünde ekranın parlaklığını ayarladığını dün keşfettim

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
1. Kendi aracımda bagaj tertipli düzenli olacak.
2. Sigara kullanan biri olarak arabamda asla içirtmem, çocukluk arkadaşımı in-cin-top üçlüsüyle ıssızda terketmişliğim var.
3. Aracın içi temiz kokacak arkadaş, kayınçomda c-rv vardı ne hikmetse sürekli ahır gibi kokardı, oto yıkamada parfüm sıktılar 1 saat sonra yine aynı.
4. Sattığım Leonda 20km geçince otomatik kilitlemeye alışmışım, şimdi kendim kilitliyorum sanki kilitli olmasa yolda kapı düşecek.

FC5 RS 54 ADM 896
3. madde için muhtemelen aracın içine süt veya peynir suyu tarzı bir madde dökülmüştür, bir tanıdığımın döşemesine çocuğu süt dökmüştü ve kokuyu gideremedikleri için çıkma taban döşemesi alıp değiştirtmişti :)

Geri