HONDALARINIZLA İLGİLİ TAKINTILARINIZ VE İTİRAFLARINIZ

Aracınız
Civic FC5 2019
@Armour Aynı fikirdeyim kesinlikle.. Direk yazmak istemedim, Belki akrabalık olabilir diye..
Kısa bir fıkra var bu konuya yakın,
Sakallı biri Taksiye biniyor, biner binmez Arabada çalan müziği Günah diye kapattırmak istiyor,
Taksici de diyor ki,
Niye kapatacam ki, Araba da günah, in arabadan, git kendine DEVE bul, deveyle git..

Aracınız
Civic FC5 2019
ben de araba park halindeyken sağındaki solundaki araçlarla karşılaştırıyorum altı hakkaten alçak mı diye suvlar hariç tabii ki. malum hondanın altı engin diye bir algı var malumunuz

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benim bi tanıdığım vardı bi aralar, arabaya günah diye asla soldan binmezdi. Sağdan iner sağdan binerdi... :oops:
Hayret birşey. Nerden çıkarıyorlar böyle acayip icadları. Allah akıl fikir versin!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Honda benim için şu aşamada biraz istemsiz bir takıntı oldu :)

Birçok araç markası kullandım diyebilirim, etrafımda ve internette sürekli "Honda'lar çok sert araçlar, çok yol sesi alıyor, çok kalitesiz" yorumlarına maruz kaldıkça farklı marka araçlara yönelme isteği oluşuyordu ancak her seferinde başka marka araçları kullandığımda elimdeki Civic'ten üstün bir yan pek göremedim.
Yine eleştiren özellikle Almansever araç sahiplerinin karşılaştığı enteresan sorunları gördükçe, açıkça Honda'lara haksızlık edildiğini düşündüğüm için daha fazla Hondasever oldum :) Bana göre Almanlar iç malzeme kalitesi olarak iyiler ancak alt yapısındaki materyallerin kalitesi uzun ömürlü kullanıma uygun değil (son 5 yıla kadarki Mercedesler hariç diyebilirim)

Özellikle şanzıman konusunda benimle inatlaşan her DSG ve stronic sahibinin araçları bozuldukça köpürmeleri ve benim o anda tatlı bir sırıtış ile " demedim mi?" diyebilmenin hazzı cidden farklı

7 kasa golften 2019 Honda eco exe geçtim. Golfclubtr grubunda veda olarak eski arabamı ve yeni Honda’mı paylaştım. İyi diyenler oldu kötü diyenler oldu yerden yere vurdular arabayı . Ondan dolayı çok takmıyorum aracımdan memnunum. Yok kapılar hafifmiş. Konfor yokmuş. Vs vs .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri