HONDALARINIZLA İLGİLİ TAKINTILARINIZ VE İTİRAFLARINIZ

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Golf 7 bende de vardı bi ara, 6 ay falan kaldı bende. Tok araba, güven veriyor, fakat boş ve sert araba. 2012 FB7 den sonra çok sert gelmişti bana. İç trimde Çok fazla kumaş kullanılıyor VW lerde. zamanla değişik bi koku oluyor. Kaç tane VW gördüysem aynı kokuyu aldım. VW leri gözüm kapalı kokusundan tanırım yani... :cool: Alışamadım ve yeniden Honda ya (CRV) döndüm o zaman.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
7 kasa golften 2019 Honda eco exe geçtim. Golfclubtr grubunda veda olarak eski arabamı ve yeni Honda’mı paylaştım. İyi diyenler oldu kötü diyenler oldu yerden yere vurdular arabayı . Ondan dolayı çok takmıyorum aracımdan memnunum. Yok kapılar hafifmiş. Konfor yokmuş. Vs vs .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üstünde 2015 üretim lastikli golf 7'e bindim ve bildiğin yol sesi mevcuttu, ayrıca cukurlardan geçerken gayet bam güm ediyordu.
Kısacası sıfır araç konforu golf'un cok iyi ama aynı durum civic içinde geçerli ? Sıfır FC5lerde gayet konforlu araçlar ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Üstünde 2015 üretim lastikli golf 7'e bindim ve bildiğin yol sesi mevcuttu, ayrıca cukurlardan geçerken gayet bam güm ediyordu.
Kısacası sıfır araç konforu golf'un cok iyi ama aynı durum civic içinde geçerli Sıfır FC5lerde gayet konforlu araçlar
FC 5 Kesınlıkle seat Leon dan bence ses alma konusunda aynılar gibi seat bıraz daha üstündür ama öle pek bı fark göremedim yalıtım konusunda seat Leon style paket kullanmıştim tüm bu yaz ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Bi ara birinde sıfır araç kokusu kokulu oto parfümü görmüştüm. Arabada asla extra koku sevmem ama 10 yıllık arabaya sıkılınca bile araba sıfır araç gibi kokuyordu. sonra o parfümü bi daha bulamadım. eskiden koku takıntımda vardı benim, unutmuştum ne güzel. Şimdi yeniden hortladı bu takıntım. Sıfır araç kokulu oto parfümünü duyan, bilen, gören insaniyet namına yazsın lütfen... (piyasada Würth ün bi ürünü var ama çok ağır, daha fresh ti o koku)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Bi ara birinde sıfır araç kokusu kokulu oto parfümü görmüştüm. Arabada asla extra koku sevmem ama 10 yıllık arabaya sıkılınca bile araba sıfır araç gibi kokuyordu. sonra o parfümü bi daha bulamadım. eskiden koku takıntımda vardı benim, unutmuştum ne güzel. Şimdi yeniden hortladı bu takıntım. Sıfır araç kokulu oto parfümünü duyan, bilen, gören insaniyet namına yazsın lütfen... (piyasada Würth ün bi ürünü var ama çok ağır, daha fresh ti o koku)

Ben kulandım güzel.

Geri