Hondata performans

Hondata performans

Teşekkür ederim
Tepkimelerde çok fazla değişiklik yok fakat 7.55 sn 100 km ulaştım begir ve tork fazla hissettirmedi... stage 1 yüklettim 210 ps 270nm fakat araç daha 300 km de 2 günlük

Sanırım 270nm den fazlası, CVT şanzımana zarar veriyor.
Hondata resmi videosunda izlemiştim.

Araç hayırlı olsun.
En azından 1000 km bakımı bekleseydiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu panel hep kırmızı fakat double ekran içindeki renkleri değiştirebiliyorsunuz. Menüye girin ayarlar kısmında var. [MENTION=12519]utkuyilmaz1903[/MENTION]

Aracınız
Hocam 800tl ye hangi yazilimi yuklettiniz anlamadim? Hondata mi baska birsey mi? Ben de düşünüyorum ama hondata dan baska bisi yok diye biliyorum ve ona da fahiş rakamlar isteniyor o paralar etmez kesinlikle

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hondadata dışında başka yazılım yapmayın. Atmosferik ile kimse yeniden uğraşıp yazmak istemiyor Onuda sadece Barbaros Bayrak yapıyor. 1.5 türbo ya binen birisi bunu kesinlikle yaptirmali.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yazılım sonrası sorun yaşayan oldu mu? Neticede mekanik bir güç katılmıyor, güvenli olsun diye fabrika tarafından koyulan limitler artıyor.
Civic Rs ve Hb arasında 0-100 farkı var mı stokta? Hondata sonrası nasıl?

Yazılım sonrası sorun yaşayan oldu mu? Neticede mekanik bir güç katılmıyor, güvenli olsun diye fabrika tarafından koyulan limitler artıyor.
Civic Rs ve Hb arasında 0-100 farkı var mı stokta? Hondata sonrası nasıl?
Ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar araçta tork limitörü ve hız limitörü var.2 si de cvt yi korumak için.Gerçekten çok tatsız bir mevzu. 200 e yoğun uğraşlarla çıkan bir araç olsa neyse kolay ulaşıp aşamayınca daha çok sırıtıyor.Ve bu limiti de on off şekilde değil motorun un ya da şanzumanın yazılımı ile oynayarak yapmışlar kaldıramasınlar diye.Ama hiçbir sebeple oynanmasını tavsiye etmem yazılımla.

Geri