Hondaya Şimdilik ara zamanı:(

zevra

0
@zevra ya geçen eski bolu yoluna girmişim kardeşim sayesinde ankaradan gelirken arabada 5kisi vardık 450kg falan ,nerdeyse tam tur attığımız yokuşlarda bile hondaya olan aşkım her km de arttı 😂 yeni arabanla kazasız belasız ailenle birlikte hayırlı yolculuklar inşaallah 😊

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

oyle olsun bakalım kişiden kişiye değişir ama sanırım senin honda özel üretim:)) neyse bakalım yeni dizel hondayı beklemekte fayda var artık bu tüp işi olmayacak gibi. ozaman turbolu filan yaparlarsa muhtemelen güzel araç olur.

[MENTION=102]zevra[/MENTION] keyifli kazasız sürüşler, güle güle kullanın:eek:k:

ENSAR

0
Yokus yukari atmosferik bir arac ile rahat cikmak icin soforlukten baska seyler de lazim kim derse ki yokuslarda bu arac super cikiyor yalan soyler. Ha yokusa 140la girersen rahat cikarsin hatta hizlanirsin bile ama devri dusurdun mu....

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
O zaman şöyle diyelim reis.Ben yokuşlarda arabamdan memnunum ?

ENSAR

0
bende memnunum :D önemli olanda bu değil mi;) ama siz yine de aynalara bakın bayırlarda [;)]
İstanbul dayım.Beylikduzunde "deve bağırtan"? diye bi bayır var.Bilerek sol şeritte yavaş gidiyorum trafik musaitken arkadan artistlikle sellektör yapanlara sadece aynadan zavkle bakıyorum ?

Aracınız
suç teşkil ediyor bu..böyle bişe olamaz.sizi protesto ediyorum :clap: :clap: herkezi davet ediyorum protestoya.

İstanbul dayım.Beylikduzunde "deve bağırtan"😁 diye bi bayır var.Bilerek sol şeritte yavaş gidiyorum trafik musaitken arkadan artistlikle sellektör yapanlara sadece aynadan zavkle bakıyorum ğŸ˜Ž

aferin size, yol sizin herhalde, dikkat edin de birgün bağırtmasınlar!!!

Geri