Hondaya Şimdilik ara zamanı:(

zevra

0
hayırlı olsun, güle güle kullanın. jetta lar güzel ancak, dsg arızaları ve tsi ın piston kırma problemi bence fc5 teki göçüklerden daha büyük dert. umarım başınıza gelmez.

bu sorunlar nedir yahu:) felaket gibi bişi ciddi boyle bişi çok oluyormu . göcüğe razı olurduk bilseydik:))

zevra

0
Öncelikle arabanız hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kazasız kullanmayı nasip etsin.
Aynı aracın manueli aynı modelini arkadaşım aldı. Araç güzel gerçekten fakat şu şekil vahim bir durum olmuş. Araç durur vaziyetteyken ani ivmelenmesi gerekiyor ve gaza bastığında balata koku geliyor. Servise gidiyor ve arabanın balata yaktığı anlaşılıyor. Araç 4000km de. Servis balatayı değiltiriyor ve kalkışlarda 1500 devirin üstüne çıkmamasını söylüyor. Bu modellerin tümünde olduğu bilgisini de veriyorlar. Bu mesela benim çok canımı sıkardı.
Wv genel olarak güEl araçlar fakat bu şekil majör hatalar beni uzaklaştırıyor bu markadan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilginç hataymış ama aracı ilk aldığımızda 1000 km çok fazla devirde gitmmemeiz lazım imiş diyorlar.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
2016 model opel astra j 1.4 turbo kullandim. Arac 7 bin km.de 2008 mod.civic aracimdan aldigim keyfi alamadim :) honda ya devam.

Geri