Hondaya Şimdilik ara zamanı:(

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Amac ne acaba ? Sol seritin amacinin ne oldugunu biliyor musunuz ? Otoyollarda bir levha var bilmeyenler icin aciklayayim: binek araclar sag ve ortada duz cizgi ile sol seritte kesikli cizgi ile gosterilir. Yani kullandiktan sonra seridine gec. Sol serit sollama yaptiktan sonra terkedilir gereksiz yere isgal edilmez hele zevk icin hic edilmez. Ben sol seritte uyuz uyuz gidenlere bir ton sövüyorum ki hakki da bu bence. Vurdumduymaz olmayin, bir gun sol seride gercekten ihtiyaciniz olur o gun aynisini size yaparlar aci bir deneyim olur, gerek yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Etacli

0
İstanbul dayım.Beylikduzunde "deve bağırtan"? diye bi bayır var.Bilerek sol şeritte yavaş gidiyorum trafik musaitken arkadan artistlikle sellektör yapanlara sadece aynadan zavkle bakıyorum ?

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadan yapılan o selektörlerin mealini anlasaydın gülmek yerin e sağ şeride geçerdin. İnsanlar ne kadar meraklı kendine sövdürmeye . Birde bunun gibilerin 2. Versiyonu var adam gitmez gitmez sollamaya çıkarsın gaza asılır.

İlbeyli58

Aracınız
Arkadaslar fc5 sahibiyim, gayette memnunum, fethiyeden izmire giderken gocek rampasinda oglenin sicaginda gordum ben o tsi lari vw leri bitane a4 vardi onumde 2.0 tdi, onunla beraber pasa pasa ciktik rampalari

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ENSAR

0
Vay arkadaş muhabbetin en başına bakarsanız geyik gittiği her yerinden belli lakin bütün arkadaşlar sağolsun yok bağırttırılar yok küfür yeme hevesli falan.Ne kadar delikanlı varmış bu forumda yaa!!!Sosyal medyada insanlara farklı bi delikanlilik katiyormus yaa ?

yyccll

0
Aracınız
hayırlı olsun, güle güle kullanın. jetta lar güzel ancak, dsg arızaları ve tsi ın piston kırma problemi bence fc5 teki göçüklerden daha büyük dert. umarım başınıza gelmez.

ENSAR

0
Vay arkadaş muhabbetin en başına bakarsanız geyik gittiği her yerinden belli lakin bütün arkadaşlar sağolsun yok bağırttırılar yok küfür yeme hevesli falan.Ne kadar delikanlı varmış bu forumda yaa!!!Sosyal medyada insanlara farklı bi delikanlilik katiyormus yaa ?

Ben çok yanlış anlamisim burayı bütün arkadaşlar olayı ciddiye almış.neyse herkesten özür dilerim.Bundan sonra uygulamayı açar ihtiyacım olanı alır,benim katabilecegim bişey varsa yardımcı olur ve uygulamayi kapatırım.Eyvallah!!!

Wordls

0
Piston kirma tsi 160 larda vardi ilk ciktiklarinda. Ama onu duzelttiler. Problem yok artik. Dsg de biraz daha iyi artik. Daha gec titreme basliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Konu önce hayırlı olsunla başlamış sonra marka yarışlarından yoldaki sol şeride sıçramış.

Alanlara hayırlı olsun, beğenmeyenler kendisi bilir, sol şeritte gidenlere de güle güle...?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Öncelikle arabanız hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kazasız kullanmayı nasip etsin.
Aynı aracın manueli aynı modelini arkadaşım aldı. Araç güzel gerçekten fakat şu şekil vahim bir durum olmuş. Araç durur vaziyetteyken ani ivmelenmesi gerekiyor ve gaza bastığında balata koku geliyor. Servise gidiyor ve arabanın balata yaktığı anlaşılıyor. Araç 4000km de. Servis balatayı değiltiriyor ve kalkışlarda 1500 devirin üstüne çıkmamasını söylüyor. Bu modellerin tümünde olduğu bilgisini de veriyorlar. Bu mesela benim çok canımı sıkardı.
Wv genel olarak güEl araçlar fakat bu şekil majör hatalar beni uzaklaştırıyor bu markadan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri