Konya'da Honda Servisleri

vss

0
Aracınız
Ayrıca 100000 lik araca biniyor olmak insanın fazla para vereceği anlamına gelmez ki 10000 km yol yapan araçta neyi değişiyorsun da 750 tl istiyorsun yağı bile po olduğunu sağır sultan bile duydu ucuz mal fazla para

İlbeyli58
her servis yağı po kullanmıyor.castrol kullananda var.yetkili serviste değişen malzemenin ve yapılan işin garantisi var.herhangi bir sorunda servis sorumlu.ama özel o şekilde değil.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

her servis yağı po kullanmıyor.castrol kullananda var.yetkili serviste değişen malzemenin ve yapılan işin garantisi var.herhangi bir sorunda servis sorumlu.ama özel o şekilde değil.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hukuken özel yetkili servis de sorumludur. Sorumluluk sebebi farklı sadece..
Başka bir şehirdeki başka bir otomobil markasının yetkili servisinin tamir bölümü servis müdürü arkadaşımdı. "Ustaları piyasadan zar zor topluyoruz. İyiler özel servis açıyor. Periyodik bakım haricinde burayı tavsiye etmem" demişti. Bunu her şehir ve marka için genellmek yanlış olur elbette. Ama bu söz önyargılarımin sebebi.
Özel serviste sadece o işletmenin kazanci hedeflenir. Yetkili serviste ise çalışanların, servis müdürlerinin, işletmenin, marka Türkiye distribütörünün ve markanın kendisinin kazanması lazım. O yüzden pahalı oluyor.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayrıca 100000 lik araca biniyor olmak insanın fazla para vereceği anlamına gelmez ki 10000 km yol yapan araçta neyi değişiyorsun da 750 tl istiyorsun yağı bile po olduğunu sağır sultan bile duydu ucuz mal fazla para

İlbeyli58

Aynen öle gardaşım 2015 model benim arabanında 10000 bakımı geldi 800 tl istediler özel servis 300 istedi naptıklarını sordum filtre ve yağ değişimi diğer yerler kontrol dedi

Deli oldum yemişim garantisini gittim parcaları sanayiden aldım orjinallerini 180 tl tuttu kendim hem filtreler hemde yağını değiştirdim Yazık günah soygun resmen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar. Bende 15 gün oldu 2004 vtec es alalı. 10000km bakimı gelmiş ve aldığım arkadaşta YEŞİLOBA ya gitmekteymiş. Geçen Cumartesi uğradığımda yağ olarak Motul kullandıklarını söylemislerdi. Bu haftasonu gideceğim umarım tuzlu bir bakım olmaz

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben yeşiloba'ya gidiyorum. Fiyatları iyi, güvenilir ve işin takipçisi. Öneririm. Düşünür sen irtibat yollarım. Selamda söyleriz ?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Arkadaşlar açık ve net söylüyorum ASİLHONDA 'ya gitmeyin de nereye giderseniz gidin! Adamların işi gücü PARA PARA PARA! Kardeşim herşeyi her zaman değiştirmek zorunda mısınız? Bir kez tamir etmeyi deneyin. Bir cirak falan gonderin Yesilobada Mehmet diye bir usta var ondan Honda nasil tamir edilir ariza nasil anlasilir ogretin. AsilHonda=TOROS 2. Toros en azindan yaptigi isin arkasinda durur. Bu kadar paragoz olunmaz!

Aracınız
40000 bakımı geldi. garantim nisanda bitecek.Bugüne kadar istemeyerekte olsa TOROS denilen rezil servise girmek zorunda kaldım. Konyada tavsiye edilen özel honda servisi ve 40000 bakımı için neler yapıp kaç para alıyorlar bilgisi ve önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
40000 bakımı geldi. garantim nisanda bitecek.Bugüne kadar istemeyerekte olsa TOROS denilen rezil servise girmek zorunda kaldım. Konyada tavsiye edilen özel honda servisi ve 40000 bakımı için neler yapıp kaç para alıyorlar bilgisi ve önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler...
Konyada özel Yeşiloba Honda servisini öneririm. Sahibi Mehmet Yeşiloba. Fiyat makul işin arkasında ve ilgileniyorlar. 40k bakımında neler değişir servis kitapçığına bakın.
Bende vtec 2 var. En son 3 ay önce 10.000 bakım yaptırdım. Yağ (motul 6100), yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, cam suyu işçilik dahil 230 tl. Verdim.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri