Lastik seçimleriniz..

Aracınız
Michelin Primacy 3, Continental Sport Contact 2 ve Goodyear Efficienty Grip marka lastikleri uzun süre kullandım. İçinde en beğendiğim Goodyear oldu. Şuan aracın sıfır lastikleri üzerinde, yenileme zamanı geldiğinde Goodyear düşünüyorum, tavsiye ederim. Gözlemlediğim üstünlükleri gayet sessiz, yuvarlanma direnci çok düşük ve yol tutuşu kuru zeminde başarılı. Zayıf kalan yönü ise ıslak zeminde tedbiri bir tık artırmak gerekiyor. Fiyat olarak da saydıklarımın en ucuzu.

kara82

0
Aracınız
Michelin Primacy 3, Continental Sport Contact 2 ve Goodyear Efficienty Grip marka lastikleri uzun süre kullandım. İçinde en beğendiğim Goodyear oldu. Şuan aracın sıfır lastikleri üzerinde, yenileme zamanı geldiğinde Goodyear düşünüyorum, tavsiye ederim. Gözlemlediğim üstünlükleri gayet sessiz, yuvarlanma direnci çok düşük ve yol tutuşu kuru zeminde başarılı. Zayıf kalan yönü ise ıslak zeminde tedbiri bir tık artırmak gerekiyor. Fiyat olarak da saydıklarımın en ucuzu.
Sizin kullandiginiz goodyear efficient grip miydi yoksa efficient grip performance miydi? Performance modeli cok daha iyi diye biliyorum

Luvi

0
Ben kış lastiği olarak UG8 kullanıyorum ve gayet memnunum. Yaz lastiği olarak da Milestone (Petlas'ın ihracat markası) aldım. 72db ses veriyor ve yakıt ekonomisi sunmuyor ama 130TL'ye tanesini aldım ve çok km yapmadığım için işimi görüyor.

Aracınız
Su an fabrika lastiği var, ama niyetim ilk değişimde cross climate almak olacak. İyi şeyler duydum

Kışlık olarak ise, bu sene son kis olarak pirelli sottozero var. Evlere şenlik :)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cross climate benimde aklımda ama fiyat olarak aklımdan uzak :D:D
Öyle de iki takim lastik almak da hemen hemen ayni tutara geliyor. O yüzden benim tercihim kısmetse bu....

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben crossclimate taktım aracıma gayet memnunum. Lastik sessiz ve konforlu. Tanesini 225 tl ye aldım rot balans ve nitrojen dahil. Conti 2 lerden sonra gerçekten şahane lastik :eek:k:

Geri