Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Aracınız
Hocam ıslak zeminde yol tutuşu 4 kanallı da A iken 3 kanallı da C ... o nedenle ben tercih etmedim tavsiye de etmem... malzemede farklıdır bence, maliyet düşürmek için seçilen bir yöntem olduğunu düşünüyorum... 248 tl ye kolay otodan aldım. Baktığınız ürünün tarihine de bakın derim. 2017 üretim olmalı...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cok tesekkurler hocam yanit icin. 50 lira icin degmezmis gercekten de. tekrar saolun.

Aracınız
Kesinlikle değmez riske girmeye... şimdiden alacağınız lastikler hayırlı olsun :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tesekkurler :) su an bulundugum tanidik lastikcide 2016si var, kolay oto'dan mi siparis versem burdan mi alsam su an ona bakiyorum ben de. kolayoto cevap vermiyor telefona. muhtemelen 3-4 gune anca yollarlar.

Berkin

0
Benim aracımında üzerinde fabrikanın koymuş olduğu continental contact 2 var ve bitmiş durumda.Daha önceki araçlarımın hepsinde michelin kullanıyordum fakat hondaların sesi çok geçirmesi dolayısıyla yaptığım araştırmalar sonucu nokian ve good year lastiklerin üzerinde duruyorum. Yakın zamanda iki lastikten birini tercih edeceğim. Tabi bütçe kısıtınız yok ise michelin michelindir...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim aracımında üzerinde fabrikanın koymuş olduğu continental contact 2 var ve bitmiş durumda.Daha önceki araçlarımın hepsinde michelin kullanıyordum fakat hondaların sesi çok geçirmesi dolayısıyla yaptığım araştırmalar sonucu nokian ve good year lastiklerin üzerinde duruyorum. Yakın zamanda iki lastikten birini tercih edeceğim. Tabi bütçe kısıtınız yok ise michelin michelindir...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
3 yıldır honda civic fb7 kullanıyorum. İçeri ses verdiğini görmedim. Lastiklerim michelin.

SM-J200F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yau

0
Michelin Alpin 5 var şuan Continental pc2 gurultu bakımından rezil bir lastik, baharda bende lastik alacam 2 tanesi bitmiş. Para verecez ama lastiklerden kurtulduğuma daha çok seviniyorum..

2014 Civic Premium Düz Vites

Geri