Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Kışlıklari taktrmaya gttgmde usta conti cp2 lerin yanak ozelliklerinin kotu durumda oldugunu soyledi. 2014 aralik cikisli arac daha sadece 30 binde oldgu icin bir 10 bin daha binecegimi soyleyip depoya kaldirttim contileri.yerine ne onerirsin dedigimde dunlop sp fm 800 dedi. Ben de piyasadaki tum lastikleri arastrdim 205 55 r 16 ebatlarinda. Michelin primacy 3 ile ayni ozelliklere sahip . Dunlop 239tl michelin 329tl. Tum degerler ayni. Sadece marka farki lastik basi 90 tl 4 lastikte 360 lira vermeye gerek yok. Kullanan var mi bilmiyorum ama herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadim , ben contilerden sonra dunlop a gecicem , tasarruf sizin

Bu arada bridgestone bayindir bir yazı gördüm lastikler 10 yıl kullanım ömrüne sahip diye raf ömrüde 10 yıl mis ATO nun bir yazısı sordum 4 yıldı raf ömrü o eski nesil lastikler de dedi pek km 40 bin di oda 50 60 bin oldu dedi duyan bilen varmi... doğrudur diye düşünüyorum. .. ama.....djdhdhefsueiebduebdg

honda huzur onda....

Aracınız
Haziran 2017de continental premium contact 5 205/55/r16 lastik aldım. Gayet memnunum yağmurlu havalarda bile yol tutuşu ve fren mesafesi iyi. Zaten aracı ilk aldığımızda üstünde premium contact 2ler mevcuttu. Sadece daha yeni teknolojilisini aldım. Tavsiye ederim. Sonuçta yolla aracın tek bağlantısı lastik ve üç kuruş az ödemek için kalitesiz lastik alınmamalı diye düşünüyorum.

Aracınız
Aracım 2015 Model. İlk aldığımdan beri üzerinde bulunan orijinal lastikleri kullanmaktayım. Kışın da good year UG8 leri takıyorum. Yaz için lastik önerilerine bakarken uygun fiyat bandında Petlas İmperium Pt 515 91H Comfort lastiklerini gördüm. Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri