Lpg den benzin geçişi

Can

Sayfa Yönetim
Yönetici
Honda servisine götürmenize şu etapta gerek yok önce lpg kaynaklı olup olmadığını görüp ondan sonra aracın beyninde problem var diye götürürsünüz ama o nasıl bir ustaymış ısrarla araçta problem var diyor :D Honda servisinde brc marka vardır o yüzden sizin başka bir landirenzo servisi bulmanızda fayda var.

Aracınız
Olgun LPG Türkiye distribütörü orayı arasın gittiğin servis telefonla görüşerek sorunu cozsun ya sen sorunu anlamadın ya o anlatamadi bir gariplik var bende de landirenzo var

Tapatalk....

Aracınız
Hocam su kibrit kutusu gibi taktiği parçanın bir fotosunu eklerseniz daha net anlarız durumu

Tapatalk....

Ben araçta sorun olduğunu düşünmüyorum kardeşim lpg ciler nedense sürekli arabada problem olduğunu söylerler ama gene sıkıntı lpg de çıkar.benim araçta arada sırada çok geç çalışıyordu lpg ci ustama gittim yok onu değiştir bunu temizlet falan filan bir sürü şey söyledi ama sorun lpg beyminde çıktı..

Aracınız
[MENTION=827]chatcard[/MENTION] landirenzo nun kendi yazılımında arıza tespit özelliği var orda ne çıkıyor acaba.sorun LPG sistemindeyse direk olarak orda sorunu veriyor

Tapatalk....

Aracınız
Bunu bir yerden hatırlıyorum ama çıkartamıyorum

Tapatalk....

Aracınız
Atiker mi sizin sistem [MENTION=827]chatcard[/MENTION] parçanın ne olduğunu buldumda emin olmak istiyorum

Tapatalk....

Aracınız
01cvc15 bu resimdeki devir sensorumu yada devir sabitleyicimi arkadaşın lpg ECU bozulmuş mu yani ?

Tapatalk....