Lpg den benzin geçişi

2003 model honda civic 1.6 ls aracım gaza geçmiyordu Landirenzo servisine gittim arabanın beyninde sorun olduğunu söyledi ve kibrit kutusu büyüklüğünde bir aparat bağladı sorun düzeldi fakat bu seferde 4000 -4500 devirden sonra benzine geçiyor sonra gaza yani bahsettiğim devrin üstüne çıkmazsam sıkıntı yok. Ustanın dediğine göre beyinde sorun varmış motorun devrini okuyamıyormuş.? Varmı böyle bir sorun yaşayan ? Ne yapabilirim?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda servisine götürmenize şu etapta gerek yok önce lpg kaynaklı olup olmadığını görüp ondan sonra aracın beyninde problem var diye götürürsünüz ama o nasıl bir ustaymış ısrarla araçta problem var diyor :D Honda servisinde brc marka vardır o yüzden sizin başka bir landirenzo servisi bulmanızda fayda var.

Aracınız
Olgun LPG Türkiye distribütörü orayı arasın gittiğin servis telefonla görüşerek sorunu cozsun ya sen sorunu anlamadın ya o anlatamadi bir gariplik var bende de landirenzo var

Tapatalk....

Ben araçta sorun olduğunu düşünmüyorum kardeşim lpg ciler nedense sürekli arabada problem olduğunu söylerler ama gene sıkıntı lpg de çıkar.benim araçta arada sırada çok geç çalışıyordu lpg ci ustama gittim yok onu değiştir bunu temizlet falan filan bir sürü şey söyledi ama sorun lpg beyminde çıktı..

Aracınız
[MENTION=827]chatcard[/MENTION] landirenzo nun kendi yazılımında arıza tespit özelliği var orda ne çıkıyor acaba.sorun LPG sistemindeyse direk olarak orda sorunu veriyor

Tapatalk....

Ustanın Kibrit kutusu büyüklüğünde taktığı parça...

622d9274fd143fc1d5e18d1da5ebc68a.jpg

Geri