Maalesef Nazar Boncuğu [emoji17]

bugün yolun ortasına park etmiş bir ş.... yüzünden geri geri giderken ağacın etrafını çevreleyen demir parmaklıklara vurdum. sensörler ağacı gördüğü için ve dikiz aynasında görüş alanımın altında kaldığı için fark edemedim. evet bir nazar boncuğu da biz taktık resimler aşağıda arkadaşlar. ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. IMG_20180831_193548.jpgIMG_20180831_193519.jpgIMG_20180831_193509.jpg

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun,
Sizden bağımsız ama sizin de yaptığınız bir şeyi eleştirmek isterim. Kaza ile sinirlenmissiniz belli ancak forum ortamında başkalarına hakaret etmek hiç hoş olmayan bir durum, hatalıdır değildir bilemem ama kendi yaptığınız kaza neticesinde sarf ettiğiniz sözler gerçekten hoş değil.
Forum yönetimi bu konuda biraz daha dikkatli olmalı bence
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Öncelikle geçmiş olsun,
Sizden bağımsız ama sizin de yaptığınız bir şeyi eleştirmek isterim. Kaza ile sinirlenmissiniz belli ancak forum ortamında başkalarına hakaret etmek hiç hoş olmayan bir durum, hatalıdır değildir bilemem ama kendi yaptığınız kaza neticesinde sarf ettiğiniz sözler gerçekten hoş değil.
Forum yönetimi bu konuda biraz daha dikkatli olmalı bence
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]
teşekkür ederim. sonuna kadar hakeden birisiydi. forumdan birine söylenmiş bir söz değil, varsa bir yaptırımı şikayet ettiğin [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] arkadaşımız gerekeni yapar. bu konuyu tartışmak istemiyorum.

Aracınız
Forumdan olup olmaması mevzu değil, ben rahatsız oldum ve yazma geregi duydum, o kadar,
Tekrar geçmiş olsun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. İnsan sinirlenince doğru konuşamayabilir. Söz uçar yazı kalır misali. Dikkat etmek lazım!
Tampon için göçen kısım çekilir. Diğer yerler rötuşlanır. Ardından pasta cila. Aklıma gelen bunlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. İnsan sinirlenince doğru konuşamayabilir. Söz uçar yazı kalır misali. Dikkat etmek lazım!
Tampon için göçen kısım çekilir. Diğer yerler rutuşlanır. Ardından pasta cila. Aklıma gelen bunlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
eyvallah hocam. pazartesi mini onarım için Auto King ile görüşücem, olmazsa serviste halledicem kaskoyu yakma pahasına. tamponda yırtıkta var sanırım onun tamirini nasıl yapıyorlar bilgin var mı? sol sis plastik üst kısımda ezilme var. bakalım pazartesi operasyona başlıcam.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam geçmiş olsun oluyor maalesef böyle şeyler .

Geri