Maalesef Nazar Boncuğu [emoji17]

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Tampon değişsin hocam ne olacak sanki yapamayacaklar hergün göreceğinize tertemiz olur plastik bu sonuçta.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tampon değişsin hocam ne olacak sanki yapamayacaklar hergün göreceğinize tertemiz olur plastik bu sonuçta.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam beni forumdan bilen bilir çok titizim araba konusunda. autoking de yaptırsam içimde kalacak o nokta hep, birde çok şikayet var nette baktım biraz işçilik konusunda. abimle de konuştum, dediğin gibi yapıcam komple değiştiricem temiz olsun. tramer de çıkarsa çıksın, fotolarını çekiyorum zaten. yarın birgün satarsam al kardeşim olay bu, bundan dolayı değişti derim. varsın seney olmasın indirim kasko da, içim rahat olsun. kaskodan bunu yaptırınca poliçemde sonraki olası kazalar için haklarım korunuyor değil mi? daha önce hiç kasko yaptırmadık ki. teşekkür ettim hocam.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun hocam, benim de aracın rengi fümeydi benzer bir kaza da ben yaptım. Küçük bir göçük ve yırtık vardı temponda. Tampon değişti serviste 2200 tl hasar çıktı. Kafam rahat olsun diyorsan servise git değiştir. Ama hasar kaydı çıkmasın ya da az çıksın diyorsan yaptır. Tercih meselesi ama şu bir gerçek ilk aldığın gibi olmuyor. Servisler bile titiz insanlara tam istediğini veremiyor maalesef. Ama Aracı almaya gittiğinde iyice bir bak her yerine, içine sinmeyen bir yer olursa söyle sıcağı sıcağına hallolsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun hocam, benim de aracın rengi fümeydi benzer bir kaza da ben yaptım. Küçük bir göçük ve yırtık vardı temponda. Tampon değişti serviste 2200 tl hasar çıktı. Kafam rahat olsun diyorsan servise git değiştir. Ama hasar kaydı çıkmasın ya da az çıksın diyorsan yaptır. Tercih meselesi ama şu bir gerçek ilk aldığın gibi olmuyor. Servisler bile titiz insanlara tam istediğini veremiyor maalesef. Ama Aracı almaya gittiğinde iyice bir bak her yerine, içine sinmeyen bir yer olursa söyle sıcağı sıcağına hallolsun.

hocam neden tamir ettirmedin? sıfır kafam rahat olsun olayımı. titizsin sanırım sende. kasko olayını nasıl yaptın, servise gidince mi arıyoruz. işleyişi hiç bilmiyorum, gitmeden hazırlıklı olayım dedim.

bu arada eyvallah hocam, direkt konuya girdim kusura bakma

şöyle bir durum oldu. araba güneşin altında kalmıştı, sanırım sıcaktan bizim göçük tampon düzelmiş şaka gibi. IMG_20180901_171254.jpgIMG_20180831_193519.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12277]Fezalii[/MENTION] Gerekli bölüm sansürlendi ;)

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Geçmiş olsun, mini onarım hakkınızı kullanıp üzerini para ile tamamlayıp çözebilirsin, benim de sağ marşpiyel de derin çizikler var autoking mini onarım + 200 TL istedi henüz yaptırmadım.

[MENTION=12277]Fezalii[/MENTION] Gerekli bölüm sansürlendi ;)

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Geçmiş olsun, mini onarım hakkınızı kullanıp üzerini para ile tamamlayıp çözebilirsin, benim de sağ marşpiyel de derin çizikler var autoking mini onarım + 200 TL istedi henüz yaptırmadım.
eyvallah hocam. istanbula dönünce ilk işim bu olacak. benim sol arka sis te değişecek, plastiğinde yırtılma var. buradan gelişmeleri aktarırım sana da geçmiş olsun bu arada.

Geri