Maalesef Nazar Boncuğu [emoji17]

Aracınız
IMAG2601.jpgIMAG2601.jpgIMAG2602.jpgIMAG2614.jpgIMAG2615.jpg tampona sıcak su dökerek ısıtın. içerden iteklediğinzide düzeliyo. kalan kısmıda önce pasta ile temizleyin sonra cila ile parlatın

Aracınız
kaynar su mu hocam?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

evet hocam. kış aylarındaydık ben 3 litre kaday kaynar suyu yavaş yavaş orayı ısıtarak döktüm. sonra tamponun altından kolumu uzatıp iteklememle beraber düzeldi hemen. geri kalan kısmıda dediğim gibi önce pasta ile temizledim sonra cile ile partlattım. derin olan 2 çizik dışında sorun oluşturacak pek bişey kalmadı. ama şunu sylemeliyim ki tam köşeye denk geldiği için belli belirsiz tek bir çizgi şeklinde iz kalıyo yukardan aşağıya doğru. IMAG2613.jpg

kaynar su mu hocam?

Geçmiş olsun sıcak su dökünüz sonra lavabo açıcı vakum pompası ile çekiniz,bir de çok şükür başınıza fazla kaza gelmiyor belli bu tip kazalarda iyi bir kaportacı bulunur ortalama 300 tl gibi ödeme ile sorun çözülür niye servise götürüp tamponu değiştireceksiniz ki(sadece tampon 1300 tl o da aralık ayında ki fiyatıydı)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar bilgilendirme için çok teşekkür ederim. bugün autoking'e gittim. kasko mini onarım kapsamında yapılacak. eskisi gibi olacağına %100 garanti aldım arka sisler için tam garanti verememekle birlikte %80 düzeltiriz dediler. perşembe randevum var. bu arada arka sisi honda servise sordum 120tl dendi bilginiz olsun

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Autoking sonrası nasıl olduğunu da paylaşır mısınız? Ekstra ücret talep edildi mi?

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Autoking sonrası nasıl olduğunu da paylaşır mısınız? Ekstra ücret talep edildi mi?

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
paylaşıcam üstad. inşallah güzel bir sonuç çıkar. servis görevlisine tamponu gösterdim, kasko mini onarımdan faydalanmak istiyorum dedim. inceledi tamam yaparız dedi. extra ücret söylemedi. sonra çıkartmazlar sanırım

Aracınız
eyvallah hocam. pazartesi mini onarım için Auto King ile görüşücem, olmazsa serviste halledicem kaskoyu yakma pahasına. tamponda yırtıkta var sanırım onun tamirini nasıl yapıyorlar bilgin var mı? sol sis plastik üst kısımda ezilme var. bakalım pazartesi operasyona başlıcam.

Hocam kaskoyu bunun için bozdurmayın. Autoking bunu güzelcene yapar... Tamponda yırtık gözükmüyor. Olsa bile plastik kaynağı yapıyorlar. Boşuna TRAMER'de kayıt oluşturmayın derim...

aracı şuan bıraktım. valla nette çok kötü yorumlar okumuştum autoking ile ilgili ama gayet ilgiliydi arkadaşlar. işçilikte güzel olursa tadından yenmez

Geri