Maalesef Nazar Boncuğu [emoji17]

Hocam geçmiş olsun. Aynı tamponda bendede göçük ve yırtık vardı. Kasko bozulmasın diye auto kinge gittim. Gitmez olaydım. İşçilikleri çok vasat. Ve şuan aracımda tamponda sarı bir boya çıktı. Başka bir boyacıya gittiğimde astar boyayıyı emdiğinden astar rengi dışarı çıkmış dediler. Diyeceğim o ki serviste tamponu değiştirmeniz daha iyi olacaktır. 1200 tl tramer çıkar tampon değişiminde herşey dahil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam geçmiş olsun. Aynı tamponda bendede göçük ve yırtık vardı. Kasko bozulmasın diye auto kinge gittim. Gitmez olaydım. İşçilikleri çok vasat. Ve şuan aracımda tamponda sarı bir boya çıktı. Başka bir boyacıya gittiğimde astar boyayıyı emdiğinden astar rengi dışarı çıkmış dediler. Diyeceğim o ki serviste tamponu değiştirmeniz daha iyi olacaktır. 1200 tl tramer çıkar tampon değişiminde herşey dahil.

eyvallah hocam. aracının rengi füme mi senin de. auto king' de boya harici diğer işçilik olayları nasıl? mesela yırtık düzeltme, göçük giderme vs.. yada attığı boya aracın boyasıyla uyumlu mu? detay verebilir misin hocam. vereceğin cevaplar bana yol gösterecek inan. son olarak serviste komple değiştirmek 1200 tl mi, bilmediğimden soruyorum hocam.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam benim tavsiyem değiştirmen. İşçilik çok zayıf adamlar tamponu sökmeden boyadıkları için pütürler kalıyor. Ve o hasar auto kingde yaptıramazsınız. Ebatları 30 cm geçiyor. Fark çıkartırlar bilginiz olsun

Aracınız
eyvallah hocam. benimki seninkine nazaran küçük bişey, seni daha iyi anlayabiliyorum. dün rüyamda auto king'de tamiratı ile uğraşıyordum valla

Allah hepimizin yardımcısı olsun İnsanın evladı , ailesi ve malıyla sınanması çok kötü çok zor
Tabii ki bu günler de geçecek bu günleride atlatacağız

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam benim tavsiyem değiştirmen. İşçilik çok zayıf adamlar tamponu sökmeden boyadıkları için pütürler kalıyor. Ve o hasar auto kingde yaptıramazsınız. Ebatları 30 cm geçiyor. Fark çıkartırlar bilginiz olsun

bilgi için teşekkür ettim hocam.

Geri