MAN FİLTER vs BOSH vs ORJİNAL FİLTRE vs FİLTRON

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sahte olsa neden bu şekilde üretim yazsın gider made in germany yazardı diye düşünüyorum ama üretim kalitesi acaba daha düşük olabilir mi diye şüphe etmiştim yazı fontu hariç ürünlerde gözle görülecek bir fark göremedim ışık tuttuğumda içi aynıdı dış contalarda aynıdı sonra aklıma tartmak geldi birebir aynı gramaj gelmesi kafamdaki soru işaretlerini sildi.
Evet sahte olsa Germany ifadesini özellikle koyardı muhtemelen.
Aklıma koronavirüs nedeniyle üretimin geçici olarak Bosna’da yaptırılma ihtimali de gelmiyor değil.

Aracınız
Kampanya var diye bir set daha filtre almıştım. Hangisi önceden vardı bilmiyorum evdekiler aynı yere koyduğu için dikkatimi çekti biri Almanya üretimi diğeri Bosna Hersek iki ürünün boyutları aynı ama yazı fontları ve kutuları farklıydı tarttım gramı gramına aynı gelince nerede üretildiğinin pek bir anlamı olmadığı kanaatine vardım.

Ekli dosyayı görüntüle 267701Ekli dosyayı görüntüle 267702Ekli dosyayı görüntüle 267703
Ekli dosyayı görüntüle 267704
Bende bugun aldim arkadaşlar bosna hersek üretimi daha önce almiştim almanya yaziyordu. Şüpelenmeye başladim çakma diye, birde w610/6 alt kısminda uv ışikta üretim tarihi görünuyor ama bosna hersek üretiminde görünmüyor.çok karmaşik durum.

Aracınız
Bende bugun aldim arkadaşlar bosna hersek üretimi daha önce almiştim almanya yaziyordu. Şüpelenmeye başladim çakma diye, birde w610/6 alt kısminda uv ışikta üretim tarihi görünuyor ama bosna hersek üretiminde görünmüyor.çok karmaşik durum.
Nerden aldığınızı söylerseniz, bizler de dikkat edelim.

Aracınız
YAĞ FİLTRESİNİ orjinal olarak nereden temin edebiliriz ? servisten kargolamasını istesek yardımcı olur mu? benim bulunduğum ilde yetkili servis yok.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
YAĞ FİLTRESİNİ orjinal olarak nereden temin edebiliriz ? servisten kargolamasını istesek yardımcı olur mu? benim bulunduğum ilde yetkili servis yok.
Filtre marketim
Filtre pazarı
Alo parça
Forumda geri dönüşleri güzel olan siteler onlara bakabilirsiniz.

Geri