O Çok Hızlı :)

+1 diyorum. Ne aldimsa 2 senedir o :) ama modifiye yapilmis civic görünce aklım takilmiyor desem yalan olur :)

:) kardeşim şimdi modifiye de bi tutkudur :) benden onceki sahibi çok hızlı bi bayan baya baya araba ile uğraşmıs kadın arabayı satarken ağladı bende uzerine bişeyler ekledım araç bu hale geldi:)

:) kardeşim şimdi modifiye de bi tutkudur :) benden onceki sahibi çok hızlı bi bayan baya baya araba ile uğraşmıs kadın arabayı satarken ağladı bende uzerine bişeyler ekledım araç bu hale geldi:)

Bende bir bayan tanımıştım mini cooperci, çok modifiyeci idi para sıkıntısıda olmadığından sanayiiden çıkmıyordu. sedan değilde spor bir modelde bende modifiye isteyebilirim özelliklede kirpikli far çok komik sempatik ama sedandan vazgeçemeyeceğime göre ben modifiye almıyım arkadaş siz devam edin :)

Son düzenleme:
kardeşim çok saçma sapan modifieler var evet sana katılıyorum araba hani nasıl desem sade modifiye yakışır:)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] bu şekilde etiket kullanda tesadüfen görmiyim direk göreyim yazdığını

Öle saçma sapan modifiye elbette berbat. Ufaktan bi body kit, spoiler, abartisiz jantlar, hafif karartilmis camlar gibi modifiye hosuma gidio. Abart eksoz, yere surten arablar degil yani :)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] eyvallah :)))
[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] ben geçen yaz camlara 2 numara film taktırmıştım onu söylemeyi unutmuşum benim modifiye anlayışım bu kadar :) ya arabanın altına bir yay taktırıyorlarmış yere değsin iyice diye tövbe yarabbim bu nasıl bir manyaklıktır nere gezecen sen onunla asfalt çocuğu musun oğlum filan diyesim geldi :)

[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] aynen sade modifiye :) ama bak şimdi olmadı abart egzoz cok baska bı keyıf :) hele bıde hks performas varsa :):) [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] amele işi arabayı yere basmak benım aldıgımda da cok basıktı ama yarlanabılır amartisor vardı yukselttım tumsekten gecılmıyor

Geri