O Çok Hızlı :)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] işte bende onu diyorum arkadaşım Türkiye'de asfalt yollar bile tümsekten çukurdan geçilmiyor hangi akla hizmet arabayı dahada indirtiyorsun ben anlamadım bundan bir şey. Bu adam birde doğaya fazla salınmıyor herhalde ben Bursa'da bazı köylere gidiyorum şelalere böyle iken bile birazcık sürttüğüm olmuştur altını. [MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION]

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] hıc sorma kardesım tumsekten araba gecderken motoru bırakıcam dıye korkuyorum.

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] bir arkadaşım citroen c4 almış meğer aldığı vatandaş altına yay taktırmış, Bursa'dan Yalova'ya giderken ve Yalova içinde aklı çıktı arkadaşın, sevgiliside çıkarttır şunu motor yerde kalacak diyordu oda çok ilgili bir bayandır araçlarla. bende orada öğrendim bu manyaklığı.

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] ben yukselttım arabayı usta yoksa ıstanbulda ımkansız yanı yol secıyosun ya bı yere gırıyosun küt vuruyor

Kazasız belasız kullanın.
Temiz, seceresi düzgün VTi bulmak samanlıkta iğne bulmaktan daha zor, umarım sizinki de bunlardandır. Orjinal koltuk ve jantları duruyorsa onlarla daha güzel olacaktır aracınız.
Bu arada böyle hızlı hanımlar da varmış demek şaşırdım, helal olsun.

Aracınız
[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] senin motorun karteri ile yol arasında 4-5 parmak anca vardır aman dikkat

[MENTION=357]cagdasi[/MENTION] kardeşim araç ta kaza yok. sadece ıkı kere carpma grunuyor. [MENTION=563]bilisim[/MENTION] yükselttım aga arabayı 4 parmak daha

Geri