Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Batur

0
Ürünün montajını bitirdim. Sorun benden kaynakliymis. Test etmek icin aracin icindeyken kapilari anahtarla kilitliyordum. Arac sistemi bunu anahtari icerde algilayip kapıları kilitlemiyormus. Neyseki gecte olsa cozdum. Urun tam anlatıldığı gibi. Kumandadan kapilarla birlikte aynalar kilitlenip yine kumandadan kapilarla birlikte açılıyor. Kontaga bagli degil yani bu en guzel yani. 15km hiza ulasinca kapilari kilitliyor. Motoru stop edince kapilar aciliyor. P ye alınca açılsa daha pratik olacak aslinda. Dip svic ayarı var mi bilmiyorum. İcinden cikan kagitta dip svic açıklaması kesinlikle yok. Ürünün genel ozellikleri yaziyor ingilizce olarak. Bazi arkadaşlar yanlis bilgilendirme yapmis bu sizi yanıltmasın. Montaj icin herhangi bir sokuman video bisi yok. Satici ilanda video gonderiyoruz demiş ama bisi gondermedi. Ben ne olur ne olmaz diye montaj yaparken saticiyi aradim youtube ta baglantisi var oradan bulabilirsiniz dedi:)) neyseki gerek kalmiyor 2tane soketi baglamak yeterli. Urunu Siddetle tavsiye ederim bende alqcak olanlara.. 159tl ye n11 den fstuning den aldim 22tl kupon kullandim 137tl ye geldi bana. Her fc5te standart olmasi gereken bir urun cok onemli eksik bence..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sağlıkla kullanın , N11 link var mı acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aliozd

0
Aracınız

aliozd

0
Aracınız
Satıcı montaj videosu falan göndermiyor arkadaşlar youtubede bir kaç video var onlardan yardım alabilirsiniz. Kapıyı komple sökmeyin modülü aralığa sıkıştırabilirsiniz. 2 aracada aynı şekil taktım kapı döşemesini sökmedim sadece şöfor kısmındaki camları kontrol ettiğimiz mekanizmayı https://urun.n11.com/montaj-kitleri/oto-teyp-ve-doseme-sokme-aparat-seti-4-parca-P241011826 bu aparat yardımıyla söktüm. Camları kontrol ettiğimiz mekanizmadaki beyaz soketi modülden çıkan sokete takıyoruz modülden çıkan beyaz soketide tekrar cama takıyoruz. Sadece araya bir kontrol mekanizması atmış oluyoruz. İşlem çok basit yapamayan arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de aldım fstuning den. Ürün normalde kullanışlı ama ayar tuşları sıkıntılı gibi. Sizde de oluyor mu acaba arkadaşlar?

6 anahtar var üründe. Hepsi veya en az 3 anahtar açıkken aynalar kapanmıyor. Sadece 2 veya 2-3 açıkken aynalar da kapanıyor camlar da kapanıyor kilitleyince, 15 km yi geçince kapılar da kilitleniyor. Yani tüm fonksiyonları çalışıyor ama aslında açık değil.

Garip geldi.

CBC

0
Aracımı 2 hafta önce sıfır teslim almadan önce servisinde taktırdım.Çok kullanışlı bir uygulama.Ayrı bir havasıda oluyor yani.Ayrıca araba içinden kitleme süreleriyle ilgilide araç bilgisayarından ayar da yapılabiliyor.Ama bir değişiklik yapmadım,bayi ayarları gayet iyi.Aracım RS paket.

aliozd

0
Aracınız
Ben de aldım fstuning den. Ürün normalde kullanışlı ama ayar tuşları sıkıntılı gibi. Sizde de oluyor mu acaba arkadaşlar?

6 anahtar var üründe. Hepsi veya en az 3 anahtar açıkken aynalar kapanmıyor. Sadece 2 veya 2-3 açıkken aynalar da kapanıyor camlar da kapanıyor kilitleyince, 15 km yi geçince kapılar da kilitleniyor. Yani tüm fonksiyonları çalışıyor ama aslında açık değil.

Garip geldi.
Bendeki üründe aynı ayar tuşlarının bir fonksiyonu yok öylesine koyulmuş galiba.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
1 nolu switch on - kapılar 15km/s hızda kilitlenir
1 nolu switch off - kapılar vites D pozisyonuna alınınca kilitlenir

2 nolu switch on - kapılar araç stop edince açılır
2 nolu switch off - kapılar vites P pozisyonuna alınınca açılır

3 nolu switch - otomatik ayna katlama On/off
4 nolu switch - otomatik cam kaldırma on/off
5 nolu switch - acil durum freninde kapı kilitlerini açma on/off

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri