Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Aracınız
Yok yok hocam döşemeyi sökmeye felan gerek yok. Cam kaldırma tuşlarının olduğu siyah parçayı tornavida ile azcık zorlayınca yerinden atıyor zaten sonra bağlayıp modülü içeriye sokup kapatıyorsun tekrar. Tırnaklı zaten hemen takılıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Neresinden kanirtmak daha iyi? Düğmelerin ön tarafından mi yoksa kapı tutacaginin oradan mı?

Aracınız
Valla hocam ben kendim cesaret edemedim elektrikçiye götürdüm. O cam düğmelerinin olduğu yerden yaptı.

Az önce modülü taktım... Aldığım ürün bu arkadaşlar; https://urun.n11.com/cam-modulleri/...nroof-kapama-modulu-2016-basit-mon-P233091946

Sorunsuz çalışıyor. Hiç bir şey yapmama gerek kalmadı. Montajı çok basit. Butonların ön tarafından bir tornavida yardımıyla (bez sardım plastik çizilmesin diye) butonların olduğu plastik bölümü çıkarttım ve fişleri taktım oldu bitti. Tamı tamına 7 dk sürdü...

Herkese tavsiye ederim... Servis bunun için 350 TL talep ediyor...

Yalcin

0
Aracınız
Bende kilitleniyor... 15 km/s'i geçince... güzel ürün.

Bende de kilitliyordu. Ben istemiyordum çocuk olmayınca gerek duymadım. Modülün olduğu yeri açtım modülde 6 tane tırnak var. 4. İle 5. Otomatik kapıların kilitlenmesi ve açılması ile ilgiliydi. Onları kapattım tekrar yerleştirdim şimdi sorunsuz çalışıyor. Sadece cam+ayna+sunroof u kapatıp açıyor.

Aracınız
Bende de kilitliyordu. Ben istemiyordum çocuk olmayınca gerek duymadım. Modülün olduğu yeri açtım modülde 6 tane tırnak var. 4. İle 5. Otomatik kapıların kilitlenmesi ve açılması ile ilgiliydi. Onları kapattım tekrar yerleştirdim şimdi sorunsuz çalışıyor. Sadece cam+ayna+sunroof u kapatıp açıyor.

Güvenlik için kapıların kilitlenmesi bence önemli... trafikte kapkaç olayı çok...

Aracınız
IMG_20180806_011502_029.jpg

Bu şekilde ayarladım ve tam istediğim gibi oldu. Vitesi D ye alınca kapılar kilitleniyor, P ye alınca açılıyor kilit, durunca açılmıyor ve bazı arkadaşlar bunu sorun ediyor :) ama çocuk için daha iyi diye düşünüyorum. Ayrıca aynalar anahtardan her kilit açıldığında açılmıyor, anahtar takılıp II konumuna gelince aynalar açılıyor.
1-2 ve 5 On konumunda, yani aşağıda; 3-4 ve 6 yukarıda oluyor.

Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 7381

Bu şekilde ayarladım ve tam istediğim gibi oldu. Vitesi D ye alınca kapılar kilitleniyor, P ye alınca açılıyor kilit, durunca açılmıyor ve bazı arkadaşlar bunu sorun ediyor :) ama çocuk için daha iyi diye düşünüyorum. Ayrıca aynalar anahtardan her kilit açıldığında açılmıyor, anahtar takılıp II konumuna gelince aynalar açılıyor.
1-2 ve 5 On konumunda, yani aşağıda; 3-4 ve 6 yukarıda oluyor.

Güzel paylaşım... arkadaşlara yardımcı olacaktır...

Geri