Civic FC5 Otomatik bagaj açma önerisi olan varmı?

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Bende bu arkadaştan alarak montajını yaptım. Spoiler olduğu için çift yay aldım. Arkadaşlar yayların sertliği birbirinden farklı tasarlanmış ilk 15 gün hızlı açılıyor ve bagaj kapağı arkaya çarparak sekiyor ancak sonra düzeliyor. Sert olan yay tek başına kaldırmaya yetmiyor bilginiz olsun. Şimdi ise gayet güzel açılıyor. Satıcı arkadaş oldukça ilgili telefonda yardımcı olmaya çalıştı.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar ben bu yay sistemini aracımı aldığım 2018 yılı mart ayından beri kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yay hala işlevini yerine getiriyor ve sünger takozlarda da en ufak bir yıpranma yok. Yayı ilk aldığınızdaki sekme birkaç hafta sonra yay yumuşadığında gidecek. Sonrasında da hiç bir sıkıntı olmadan kullanacaksınız. En azından ben 2 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Almak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim.

Piston daha iyi diye düşünen arkadaşlar kış aylarında pistonun çok yavaş çalışabileceğini de unutmasınlar lütfen. Tabi bu durum taktığınız pistonun kalitesine göre değişir.

İyi günler dilerim...

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar ben bu yay sistemini aracımı aldığım 2018 yılı mart ayından beri kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yay hala işlevini yerine getiriyor ve sünger takozlarda da en ufak bir yıpranma yok. Yayı ilk aldığınızdaki sekme birkaç hafta sonra yay yumuşadığında gidecek. Sonrasında da hiç bir sıkıntı olmadan kullanacaksınız. En azından ben 2 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Almak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim.

Piston daha iyi diye düşünen arkadaşlar kış aylarında pistonun çok yavaş çalışabileceğini de unutmasınlar lütfen. Tabi bu durum taktığınız pistonun kalitesine göre değişir.

İyi günler dilerim...

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracımı deldırmeyeyım dıyenler bagaj kapısının oradan kafayı hıc kaldırdı mı merak ettim

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracımı deldırmeyeyım dıyenler bagaj kapısının oradan kafayı hıc kaldırdı mı merak ettim

Metal yüzeyde sonradan açılan her delik paslanmaya adım atmaktır.
Aracın hali hazırda olan delik ve yuvaları fabrikadan o şekilde geliyor.
Yüzey kıvrımlar da dahil olmak üzere komple yerine göre boya yahut astar ile kaplı.

Sonradan delik açıp üstüne bide kasap usulü silikon veya sprey boya basacak biri varsa; ya bende çok durmaz ne de olsa satarım diyordur, ya da aracına değer vermiyordur diye düşünüyorum...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2017
Metal yüzeyde sonradan açılan her delik paslanmaya adım atmaktır.
Aracın hali hazırda olan delik ve yuvaları fabrikadan o şekilde geliyor.
Yüzey kıvrımlar da dahil olmak üzere komple yerine göre boya yahut astar ile kaplı.

Sonradan delik açıp üstüne bide kasap usulü silikon veya sprey boya basacak biri varsa; ya bende çok durmaz ne de olsa satarım diyordur, ya da aracına değer vermiyordur diye düşünüyorum...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Alperen hıc bişi olmaz delik saca da paslanma yapmaz bunu sakın başka yerde söleme gülerler , bu aracların saclarını biz üretiyoruz Tofaş Renault Mercedes Temsa Man aklına hangısı geliyor sa Toyota dahil yani delik ile pasın alakası yok ayrıca pas olusması ıcın o bölgenin su gormesi gerekiyor su gormeyen yere hiç bişi olmaz

Aracınız
Civic FC5 2020
Alperen hıc bişi olmaz delik saca da paslanma yapmaz bunu sakın başka yerde söleme gülerler , bu aracların saclarını biz üretiyoruz Tofaş Renault Mercedes Temsa Man aklına hangısı geliyor sa Toyota dahil yani delik ile pasın alakası yok ayrıca pas olusması ıcın o bölgenin su gormesi gerekiyor su gormeyen yere hiç bişi olmaz

Katılmıyorum.
Oksijenle olan tepkime yanma tepkimesidir ki sacda da oksitlenme oluşacaktır. Şayet dediğiniz gibi bile olsa aracın herhangi bir yerini delmek kulağa hiç hoş gelmiyor.
Sizi güldürdüysem ne âlâ.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Geri