Park Halinde Aracıma vurup kaçmışlar

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba ilk kez böyle bişey başıma geliyor...Aracım dün eşimde iken sokağa parkediyor, bilinmeyen bi araç tarafından sol arka tarafına vurup kaçmışlar.Eşim bugün sabah farketmiş vurulduğunu..
Ben şehir dışındayım maaalesef...
Çok can sıkıcı bi durum

Kasgosu var aracımın ?

1.Kasgocumu aradım...Konuştuk
2.Eşim e dedim ki dün park ettiğin yere götür aracı polis çağır....
3.Araç benim üzerime ve kasgo benim üzerime,bi sorun olur mu ? nasıl bi yol izlemeliyim ? Yaşayan varmı bu olayı..

Kasgodan sol arka fren lambasını ve arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum...IMG-20221125-WA0009.jpgIMG-20221125-WA0007.jpg

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun. Karaktersiz birine denk gelmişsiniz maalesef, etrafta güvenlik ya da mobese kamerası varsa onlara bakabilirsiniz belki bir ihtimal vurup kaçan aracın plaka tespit edilebilir(maalesef büyük ihtimal bir şey çıkmaz da ://) Eğer kaskodan ve yetkili servise yaptırırsanız tampon+tek stop değişimine 12 bin falan rahat fatura çıkarırlar diye düşünüyorum. Orjinal çıkma tampon ve stop da taktırabilirsiniz, tekrardan geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun, tampon tamir edilebilir durumda stoptada eğer parça eksiği yoksa çok göze batmıyor gibi duruyor, bu işlemler için kaskonuzu bozdurmayın bence zaten aldı başını gitti rakamlar en ufak kazada size 5-10 bin fazla çıkmaya başlar
Sağolun

1.Kasgodan honda yetkili servisten yaptırmak 8/10 bin TL yazarlar....
2.Sanayi de kasgodan yaptırmak 4/5 bin TL yazarlar...
Kasgodan yapılırsa 2023 yılı kasgom şişer muhtemelen..
3.Kasgoyu hiç bozmadan cepten sadece tamponu tamir ettirmek...2/3 bin TL yazarlar.
sizce hangisi arkadaşlar?

Son düzenleme:

gunesec

Özel Üye
Sağolun

3.Kasgoyu hiç bozmadan cepten sadece tamponu tamir ettirmek...2/3 bin TL yazarlar.
Öncelikle geçmiş olsun. Karakter yoksunu canlılar her yerde. Çok can sıkıcı. Benim de başıma geldi,aracı ve plakayı bilmemize rağmen hiçbir şey yapamadılar.🤬 Hasar büyüktü mecbur kaskodan yaptırmıştım.

Sizin hasar pek büyük değil. Belki daha da ucuza yaparlar. Sadece tampon ve fiber işi yapan yerler var.önce oralara sorun. Ben cepten yaptırırdım. Kaskoyu ve hasarsızlığı deldirmeyin bence. Selamlar.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle geçmiş olsun. Karakter yoksunu canlılar her yerde. Çok can sıkıcı. Benim de başıma geldi,aracı ve plakayı bilmemize rağmen hiçbir şey yapamadılar. Hasar büyüktü mecbur kaskodan yaptırmıştım.

Sizin hasar pek büyük değil. Belki daha da ucuza yaparlar. Sadece tampon ve fiber işi yapan yerler var.önce oralara sorun. Ben cepten yaptırırdım. Kaskoyu ve hasarsızlığı deldirmeyin bence. Selamlar.
Sağolun cansıkıcı gerçekten...

Son düzenleme:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sağolun

Benim düşüncem 2.nci tercih Sanayi/Kasgo..
geçmiş olsun.

kasgodan yaptıracaksanız yetkili servis.

kasgodan yaptırmayacaksanız çıkma ve ya led stop + tampon tamiri yaptırılabilir. (tampon tamiri mini onarıma girebilir belki ?

kasgodan yapılınca 1 kademe düşecek muhtemelen. trameri sorun etmiyorsanız çok bir fiyat oynamaz seneye yapacağınız kasgoda.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
geçmiş olsun.

kasgodan yaptıracaksanız yetkili servis.

kasgodan yaptırmayacaksanız çıkma ve ya led stop + tampon tamiri yaptırılabilir. (tampon tamiri mini onarıma girebilir belki ?

kasgodan yapılınca 1 kademe düşecek muhtemelen. trameri sorun etmiyorsanız çok bir fiyat oynamaz seneye yapacağınız kasgoda.
Olabilir karar aşamasındayım...Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Cok geçmiş olsun.2 hafta öncede benim aracima vurdular,aracın başına gittim ayna kopmuş kablosu tutuyor camurluk gitmişti.Vuran arkadaş polisi çağırıp zabıt tutturmuş ve olay yerinden ayrılmış.1 gün sonra e devletime kaza rapor tutanağı düştü ve o belgelerle işlem yaptirdim.Acaba sizin aracınıza vuran arkadasta bu yolu izlemiş olabilirmi?Yoksa kaskodan yaptırmak en akıllıca derim.En kötüsü,tampon tamir edilecek,çıkma stop alınacak ve tampon boyanacak.3 4 u bulur bence

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba ilk kez böyle bişey başıma geliyor...Aracım dün eşimde iken sokağa parkediyor, bilinmeyen bi araç tarafından sol arka tarafına vurup kaçmışlar.Eşim bugün sabah farketmiş vurulduğunu..
Ben şehir dışındayım maaalesef...
Çok can sıkıcı bi durum

Kasgosu var aracımın ?

1.Kasgocumu aradım...Konuştuk
2.Eşim e dedim ki dün park ettiğin yere götür aracı polis çağır....
3.Araç benim üzerime ve kasgo benim üzerime,bi sorun olur mu ? nasıl bi yol izlemeliyim ? Yaşayan varmı bu olayı..

Kasgodan sol arka fren lambasını ve arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum...Ekli dosyayı görüntüle 269984Ekli dosyayı görüntüle 269985

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sanayi ye sordu akrabalarım iyi bir tampon ustası varmış....1500 tl ye yaparım, hiç bişey belli olmaz, 2 günde araba elinizde demiş...Kasgoyu bozmadan yola devam ediyorum... Son kararı verdim..teşekkürler herkese..Saygılar

Geri