Park Halinde Aracıma vurup kaçmışlar

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Benim anlamadığım şey kaskoyu aracı özellikle dış etmenlerden gelecek zararlara karşı korunmak için yapıyoruz. Adamın biri gelecek vurup kaçacak, benim kasko şişip bana zararı olacak. Adalet bu işin neresinde anlamıyorum. Ben de fc5 kullanıcısıyım, aracın kaporta çok ince. Her sabah bakıyorum aracın yeni bir yerinde bir gamze çıkmış. Beddua edip mislinin karşıdan çıkmasını beklemekten başka bir çare olmuyor elimizde. Bu iş benim canımı çok sıkıyor. Taşıt kredisiyle aldığım için kasko zorunluluğu var. Muhtemelen aracı yakında satıp bir daha kaskoya bulaşmayacağım.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kaskoyu büyük sorunlar için kullanmayı düşünüyorum. Örneğin yangın, sel, deprem, aracın pert olması, çalınma vs. Gibi. Kasko 1 e 1000 katar. Malesef can sıkıcı ama yapacak birşey yok.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Powerbankla kaç saat kayıt yapar acaba? Bataryalı mı yoksa bayaryasız model mi almalı?
Ben de düşünüyorum ama kafamda bir sürü soru, netleştiremedim.

Önde normal, arka için genelde düğme araç kameraları oluyor. Bunların bataryalı olanı tavsiye edilmez, zamanla şişer vs diye.
Benim aracımdaki kamera micro-usb girişli, diğer uç çakmak idi ama o kablonun micro usb/OBD giriş olanı ile değiştirmiştim. Çakmaklık boş kaldı telefon şarj için. Bu bahsettiğim kablonun OBD girişinde anahtar da var, kameranın da park kayıt özelliği varsa aküyü bitirmeden kayıt edebilir düşük ekran hızında

Geri