Pedal tokatlama :)

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bu şekilde kullanım öğrendikten sonra işime çok yaradı. Bilgi veren herkese teşekkür ediyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Yok abi Drive da benim kulakciklar çalışmıyor..

Ben ısrarla deniyorum çalışıyor. Hatta dün dik bi yokuşta 2 vites birden düşürüp frene basmadan indim. Fren kullanımını da azaltıyor bilinçli kullanımda. Sizin çalışmaması biraz tuhaf aracınızı bi gösterseniz belki de bilmediğimiz bi ayarı falan vardır .

Ben ısrarla deniyorum çalışıyor. Hatta dün dik bi yokuşta 2 vites birden düşürüp frene basmadan indim. Fren kullanımını da azaltıyor bilinçli kullanımda. Sizin çalışmaması biraz tuhaf aracınızı bi gösterseniz belki de bilmediğimiz bi ayarı falan vardır .

Çok gerekmedikçe yokuş inişlerde çok vites düşürmeyin. Şanzımana yük biniyor birazda bu durumda fazlaca. Ben bu olayı karda buzda yokuş inerken kullanıyorum mesela gayet verimli oluyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Çok gerekmedikçe yokuş inişlerde çok vites düşürmeyin. Şanzımana yük biniyor birazda bu durumda fazlaca. Ben bu olayı karda buzda yokuş inerken kullanıyorum mesela gayet verimli oluyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle yük bindirecek kadar değil hocam, 6000-7000 rpm leri falan gördüğüm yok, 1400-1500 rpm deyken bi küçültüyorum 2000 lere geliyor bidaha küçültürsem de max.3000 anca . Balata ucuz da şanzıman sıkıntı allah korusun

Sizin siralama nasil

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Sizin siralama nasil

Bende de sıralama prnds . S modda da denedim kesiciye bile giriyor ben değiştirmeden değiştirmiyor. Yani kesiciye girdi bunun değiştirceği yok diyip te yükseltmiyor yani. D modda da devir yüksek gelirse vites büyütüyorum hafiften bi motor freni istediğimde de küçüktüyorum. Acaba makyajlı kasa ile makyajsız arasında böyle bi fark olabilir mi ? Yada premium elegance farkı falan ?

Geri