Pedal tokatlama :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bende de sıralama prnds . S modda da denedim kesiciye bile giriyor ben değiştirmeden değiştirmiyor. Yani kesiciye girdi bunun değiştirceği yok diyip te yükseltmiyor yani. D modda da devir yüksek gelirse vites büyütüyorum hafiften bi motor freni istediğimde de küçüktüyorum. Acaba makyajlı kasa ile makyajsız arasında böyle bi fark olabilir mi ? Yada premium elegance farkı falan ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
S de bir kere elle vites değiştirdiğinizde siz değiştirene kadar vites atmaz. Ama kulakçıklar ile vitese dokunmadan s de kendisi vites değiştirir ama vites aralıklarını uzun tutar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de sıralama prnds . S modda da denedim kesiciye bile giriyor ben değiştirmeden değiştirmiyor. Yani kesiciye girdi bunun değiştirceği yok diyip te yükseltmiyor yani. D modda da devir yüksek gelirse vites büyütüyorum hafiften bi motor freni istediğimde de küçüktüyorum. Acaba makyajlı kasa ile makyajsız arasında böyle bi fark olabilir mi ? Yada premium elegance farkı falan ?

Büyük bi ihtiaml. Benim 2007 premium.
D modda değiştirince ekranda , sportta oldugu gibi M.... Çıkıyor mu??

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Büyük bi ihtiaml. Benim 2007 premium.
D modda değiştirince ekranda , sportta oldugu gibi M.... Çıkıyor mu??

D modda vites değiştirince kaçıncı vitese düşürdüğü yada yükselttiği yazıyor . M değilde rakam çıkıyor 3-2 falan. Bi zaman sonra da sönüyor . araç doğal olarak yine kendisi ayarlıyor vitesleri D modunda olduğu için.

Geri