Civic FC5 Sabit hızda bazen silkeleme

Fc5 Eco exe aracım (1500 km'de araç) 70 ile 90 arası hızlarda çok nadirde olsa böyle vites küçültmek ister gibi gazdan ayağımı çekmiş devam ederken hafif bir silkeleme bazen yapıyor servis VTEC açma yada cvt açma kapanma gibi birşey dedi bu ne aracında böyle olan varmı

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ABurak

0
Aracınız
Bende 2 hafta önce sıfır aldım ve uzun yola çıktım bendede yapıyo ve çok sinirimi bozuyo

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız lpg'li mi? Öyleyse fabrikasyon mu sonradan mı lpg? Ben benzine alıp denediğimde hiç titreme vs hissetmedim ve lpg ile alakalı olduğunu düşündüm durumun. aracım daha 1,5 aylık sıfır aldım ben de..

Aracınız
fc5 2018 elegance aracım var henüz 1000 bakımına gittim 1500-2000 devir arası silkeleme sorunu olduğunu iletttim servisteki arkadaş gaz ayarı bozuk düzelttik her hangi problem olmaz dedi test sürüşüne çıkmadan düzeldiğini nasıl anladın dediğimde ben çıktım sorun yok dedi. bence düzelmedi ama deneyelim dedim aracımı aldım test ettim aynı sorun hem LPG hem benzinde mevcut tekrar gideceğim muhtemel adamlarla davalık olurum.

Aracınız
Efeden aldığım için oraya götürdüm bir kaç sefer daha götürürüm çözüm bulamazlarsa açar davayı geçerim ben düşüneceğime onlar düşünsün sıfır araba alıp servis servis gezmeye niyetim yok

Aracınız
Arkadaşlar selam,
Aracım henüz 500 km exe.eco ov ,
fb7 varken de aynı şey oluyordu ancak lpg sonradan takıldığı içi tam uyum sağlamayacağını düşündüğüm için önemsemiyordum (brc servislerine gönderiliyordu o zamanlar ). fc5 te Yolda ayağımı gaza bas bırak yaptığım anda teklemeyi bariz hissediyorum henüz çok yeni olduğu için gaz ayarı yaptırınca geçer diye düşünüyordum ki Geçen gün ufak bir yokuşun sonunda durmak üzereyken araç stop etti. Yaklaşık 20 yıldır araç kullanırım otomatik arabada stop ettirdim. 1.000 bakımına gitmeyi bekliyorum. Umarım ayar yapınca bu sorun kalmaz. Çok sorun değil ama 120 bin TL verip sıfır araç alıp böyle olması insanın canını sıkıyor.

Geri