Şarj dinamosu arızası

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaslar ayni sorunu 2012 fb7 aracimda 2016 yilinda yasadim akuyu degistirdik. Arac far klima yada herhangi bir guc geerektiren sistem calismadan sarj etmiyor. Akuyu degistiren usta arac arizali dedi cumartesi gunuydu sarj dinamasonu soktu geri takti birseyler yapti felan yok olmuyor dedi. Bi komurden bahsetti bunun degismesi lazim dedi. arac arizali bir sekilde kaldi pazartesi gunu oldu adana tekbasi aradim durumu anlattim. Servisteki usta abicim aracinizi sagda solda ne oldugu belli olmayan adamlara kurcalatmayin hondalarin calisma prensibi budur aracinizda ariza yok dedi sakin bi yerini sokturmeyin dedi ben ustanin sarj etmiyor dedigi akuyi 4 yil kullandim ve akuyle ilgili hic bir sorun yasamadim. 2 ay girevim geregi calsimadan yattigida oldu.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben bunu elektrik ustamada sordum. "İ-vtec'lerde her zaman akü şarj olmuyormuş." diye söyledim. Evet dedi elektronik birşey çalışmaz ise şarz olmaz normal dedi. 2006 model altı hep şarj oluyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Ad Soyad
Mehmet ulutab
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaslar 2012 fb7 aracımda aynı problemi bende yaşıyorum araç şarj etmiyor aküyü değiştirdim sorun duzelmedi ustalara baktirdim icindeki konjektor arızalı biot kablosu değişecek dediler orjinal parça olmazsa 1 2 ay içinde bozulur yada orjinal şarj dinamosu takmaliyiz dediler yardımcı olur musunuz arıza bunlardan mi ne yapmamiz lazım

Geri