Ses yalitimi

Aracınız
Ankara Honda-Bora dan aldığım arabama gene honda plaza içindeki citycar markasından Hondanın satış elemanlarının ve Citycar çalışanının tavsiyesiyle yaptırmıştım. Arabayı alıralmaz Michelin lastik taktırdığından ötürü test sürüşüne göre bana gürültü az gelmişti. Yalıtımı yaptırırken Bana aracın altının komple pütür kaplancağını ve davlumbazlara yalıtım uygulanacağı söylenmişti. 1000 bakımında aracın altında hiç bi uygulama olmadığını gördüm ve başvurdum. Sadece davlumbaz içlerine uyguladıklarını istersem altınada pütür atacaklarını söylediler. Pütür attırıp devam ettim ama geçen hafta üzerinde gelen yazlık lastiklerin takılmasıyla Aslında hiç ses yalıtımı yapmadıklarını ya da yaptırkları ses yalıtımının hiç bir işe yaramadığını görmüş oldum. Davlumbaz içlerini nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim onun dışında bildiğiniz güvendiğiniz yerlerden bu işleme başvurmanızı öneririm.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

mms48

0
Aracınız
kasım ayından beri kullanıyorum yeni kasa var sunroof tan trim sesi geliyo çok da rahatsız ediyor sizdede bu sorunu yaşayan varmı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
mesajınızı geç gördüm kusra bakmayın. Cevabınız için çok teşekkür ederim

bende fc5 kasa civic var ona ses yalıtımını kendim yaptım..davlumbazları,bagajda stepne yerinin olduğu alanı,bagaj keçesinin içini vs. kendim kapladım yaklasık %20-%40 arası sesi kesti aracımda maliyet olarakta 23 TL ye mal oldu

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bende fc5 kasa civic var ona ses yalıtımını kendim yaptım..davlumbazları,bagajda stepne yerinin olduğu alanı,bagaj keçesinin içini vs. kendim kapladım yaklasık %20-%40 arası sesi kesti aracımda maliyet olarakta 23 TL ye mal oldu

Ayrı bir konu da uygulama detaylarını ve resimlerini paylaşabilir misiniz?
Uygulamayı kendi yapmak isteyenler için kılavuz olur.

Wordls

0

Yalitim bu kasada cok kotu degil yada oylemi sandim test surusunde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bir eski kasasına göre çok daha iyi yalıtımı..Ben öyle boş vaktim vardı ne yapsam diye düşünürken böyle bir yöntem düşündüm illaki ziebart vs. gibi sistemler kadar iyi olacağını sanmam ama fiyat performans olarak güzel oldu vakit bulunca fotoğraflarıyla ayrı bir konu olarak paylasacağım.Özellikle mıcırlı yollardan geçerken davlumbaza vuran tasların sesini kesmek istemiştim o fazla takılıyordu aklıma onu basardım.

Geri