Ses yalitimi

Bende ses yalıtımı yaptırdım honda ay ışığında balıkesir e gidip geldim istanbuldan fazla bir fark olmadı ay ışığına gittim bir bir buçuk sonra faydasını görürsün dediler

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bende ses yalıtımı yaptırdım honda ay ışığında balıkesir e gidip geldim istanbuldan fazla bir fark olmadı ay ışığına gittim bir bir buçuk sonra faydasını görürsün dediler

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ayakkabı mı bu giydikçe açılsın? Mantıklı bir açıklaması olabilir mi?

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bir eski kasasına göre çok daha iyi yalıtımı..Ben öyle boş vaktim vardı ne yapsam diye düşünürken böyle bir yöntem düşündüm illaki ziebart vs. gibi sistemler kadar iyi olacağını sanmam ama fiyat performans olarak güzel oldu vakit bulunca fotoğraflarıyla ayrı bir konu olarak paylasacağım.Özellikle mıcırlı yollardan geçerken davlumbaza vuran tasların sesini kesmek istemiştim o fazla takılıyordu aklıma onu basardım.

Hala paylaşmamışsınız :) malzemeyi nerden aldınız, ne şekilde uyguladınız?

Aracınız
Civic FC5 2018
bir eski kasasına göre çok daha iyi yalıtımı..Ben öyle boş vaktim vardı ne yapsam diye düşünürken böyle bir yöntem düşündüm illaki ziebart vs. gibi sistemler kadar iyi olacağını sanmam ama fiyat performans olarak güzel oldu vakit bulunca fotoğraflarıyla ayrı bir konu olarak paylasacağım.Özellikle mıcırlı yollardan geçerken davlumbaza vuran tasların sesini kesmek istemiştim o fazla takılıyordu aklıma onu basardım.
Özellikle mıcırlı yollardan geçerken davlumbaza vuran tasların sesi benim daha 1 haftalık aracımda kafama takılan moralimi bozan bir durum... ne yapabilir lütfen yaptıran arkadaşlar dostlar abiler yardımcı olun :)))

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar. Ses yakıtımı benim de çok canımı sıkıyor. Ses ağırlıkla lastiklerden ve camurluklardan geliyor. Ayrica 70km yi gecince kapilardan da uğultu aliyor. Ses yalıtımı yapanlar da sorunu buyuk olcude çözememiş anladığım kadariyla. Bu sebeple boyle idare edeceğim. Ama belki kapilara bir takviye yapilabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
bende fc5 kasa civic var ona ses yalıtımını kendim yaptım..davlumbazları,bagajda stepne yerinin olduğu alanı,bagaj keçesinin içini vs. kendim kapladım yaklasık %20-%40 arası sesi kesti aracımda maliyet olarakta 23 TL ye mal oldu
Çok iyi değer. Ağırlık olarak ne kadar artmıştır?

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracın sesinden rahatsız oluyorum artık. Bir iki adam gibi yer söylerseniz gidip yaptıracağım. Sesin azalmasını istiyorum. Teşekkürler

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
5 000 tl diyor, bunu fabrikasyon yapsalar bekli 1000 tlye belki 500 tlye maal olacak, su honda nin yalitim sorunu na aklim ermiyor, yap sunu fabrikasyon arabayi 2 bin tl fazlasina sat kimseyi magdur etme, olmayacak yerlere onem vermisler, ihtiyac olan yerlere önem vermemisler, hayir neden yapmiyorlar anlamıyorum da maliyet desen cok düşük rakamlara maal olur, kendi müşterisini bu kadar üzen bir firma yok sanirim.

FC5_ELEGANCE

Geri