Ses yalitimi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
subigarage profesyonel ve kullandığı malzemeler sadece otoses yalıtımı için geliştirilen malzemeler olduğu için oldukça pahalı maalesef.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Üstadım; Subigarage’ye uygulama yaptırmış tanıdığınız var mı?
Gerçek kullanıcı yorumu alabilsek çok güzel olur aslında...

Mobil cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Birebirde yok maalesef, ama kullandığı "STP" malzemesini yurtdışında da çok sık kullanıyorlar, birçok videoda gördüm. Spesifik olarak otoses yalıtım malzemesi bu.
Ben boş vaktimde facebook 'a koyduğu resimleri ve uygulamaları inceliyorum, işçiliği ve özeni güzel ama maliyet kısmı haliyle ciddi yüksek.

Aracınız
Civic FC5 2017
5 000 tl diyor, bunu fabrikasyon yapsalar bekli 1000 tlye belki 500 tlye maal olacak, su honda nin yalitim sorunu na aklim ermiyor, yap sunu fabrikasyon arabayi 2 bin tl fazlasina sat kimseyi magdur etme, olmayacak yerlere onem vermisler, ihtiyac olan yerlere önem vermemisler, hayir neden yapmiyorlar anlamıyorum da maliyet desen cok düşük rakamlara maal olur, kendi müşterisini bu kadar üzen bir firma yok sanirim.

FC5_ELEGANCE

Aynen dediğin gibi düşünüyorum. Bu kadar mı önem göstermiyorlar önemli konuları benimde aklım almıyor. Bence ses sorunu, motor koruma kapağı, gözlük yeri, iç aydınlatma ledleri vs. gibi şeyleri yapsa toplasan 1000 lirayı geçmez bunların maaliyeti. Yap baba yani neden yapmıyorsun full paketine yap bari o da yok ben exetive sahibiyim yok anlamıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Fb7 kasa civic için 1500 tl fiyat veriyor izmir çınarlı ziebart bayi. Sitedeki yorumlarda yaptıranlar memnun ama ne kadar gerçek bilmiyorum. 1600 tl'ye michelin primacy 4 aldım lastik sesine faydası olur mu diye ama ne mümkün. Neyse artık lastiklerin taksitleri bitince birde bunu denerim. Boş yere lastik değiştirmeyin bence yol sesinde continental den sonra çok bir fark göremedim.Screenshot_2019-05-21-09-43-37-1.jpeg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
2 AYDIR CİVİC RS SAHİBİYİM.ARAÇTAN EN BÜYÜK ŞİKAYETİM ALTTAN GELEN LASTİK SESİ.BAZI SERVİSLER 1000 TL ÜCRET KARŞILIĞI YALITIM YAPIYORUZ DİYOR,BAZISI BİZ HİÇBİR ŞEKİLDE
İŞLEM YAPMIYORUZ DİYE CEVAP VERİYOR.YALITIM OLARAK ANCAK DAVLUMBAZ İÇLERİNE ,BAGAJA YALITIM MALZEMESİ YAPIŞTIRILMADIKÇA YALNIZ SPREY UYGULAMASI İLE SONUÇ ALINABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.SERVİS DIŞINDA DİĞER ÇOK KAPSAMLI SÖKÜP TAKMA İŞLEMLERİ İÇEREN UYGULAMALARI YAPTIRMAK İSTEMİYORUM.ARABAYA KAPSAMLI MÜDAHELELER BAŞKA SORUNLAR ÇIKARABİLİR.SERVİSTE İŞLEM YAPTIRAN ARKADAŞLAR ACABA YÜZDE OLARAK SES VE LASTİK GÜRÜLTÜSÜ NE KADAR FARK ETTİ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
SERVİS DIŞINDA DİĞER ÇOK KAPSAMLI SÖKÜP TAKMA İŞLEMLERİ İÇEREN UYGULAMALARI YAPTIRMAK İSTEMİYORUM.ARABAYA KAPSAMLI MÜDAHELELER BAŞKA SORUNLAR ÇIKARABİLİR.
Honda Dünyada kullanıcıların kendi bakımlarını ve tamiratlarını kolayca yapabilmelerine imkan sağlayan yapısı ile zaten sevilen bir firma, bu konuda sadece Servis'e bağımlı olmanız bence şart değil.

akif

0
Aracınız
Honda Dünyada kullanıcıların kendi bakımlarını ve tamiratlarını kolayca yapabilmelerine imkan sağlayan yapısı ile zaten sevilen bir firma, bu konuda sadece Servis'e bağımlı olmanız bence şart değil.
Bu işe eli yatkın arkadaşlar olmadan şahsi olarak koltukları taban halısını sökmek büyük sorun hocam airbag fişleri elektrik tesisatı felan insanın gözünü korkutuyor. Yapabileceğimi bilsem en kalite malzemeyi alıp arabanın içini hemen komple söküp yapıştırıcam yalıtım malzemelerini ama iyi usta parça arttırır misali toplarken parça artmasından korkuyorum :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri